Drzwi DRE

DRE to jeden z najbardziej znanych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Firma powstałą na początku lat dziewięćdziesiątych i od tego czasu możemy obserwować jej stały, dynamiczny rozwój. Drzwi DRE cechuje najwyższa jakość. Cechą charakterystyczną dla marki, jest ponadprzeciętna wytrzymałość pokryć drzwi na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie są łatwe w utrzymaniu czystości. Małą podatność na odbarwienia powodowane temperaturą czy słońcem, jest też ogromnym atutem w modelach drzwi tej marki. Produkty DRE, to również możliwość wyboru dwu opcji, przylgowej, jak również bezprzylgowej. Unikalne wzornictwo, znacznie wyróżnia się na tle konkurencji. Całość zamyka szeroki wachlarz kolorów do wyboru, od najmodniejszych drzwi białych, po tradycyjne wzory drewnopodobne. Osoby poszukujące ekstrawaganckich rozwiązań kolorystycznych, mogą wybrać na przykład drzwi w kolorze czerwonego wina, unikatowego połysku granatu czy czarne.

Drzwi wewnętrzne DRE

W naszym sklepie posiadamy wszystkie dostępne modele drzwi DRE. Łącznie modeli wraz wzorami jest ponad pięćset. Zostały one podzielone na kategorie w zależności od ich cech, technologii wykonania i różnicy wykończeni. Dodatkowo większość modeli dostępna jest jeszcze w kilku lub kilkunastu kolorach do wyboru. Produkty dzielą się na:
1. Drzwi połyskowe. To najbardziej modne i rozchwytywane drzwi ostatnich lat. Drzwi z tej kolekcji prezentują, charakterystyczną dla produktów pochodzących od DRE, najwyższą jakość i wysokie przywiązanie do szczegółów, jakości wykończenia i wyjątkowej stylistyki. Drzwi z tej serii stanowczo wyróżniają się swoim wyglądem, zarówno na tle konkurencji, jak i w porównaniu do pozostałych propozycji producenta. Efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu najwyższej jakość laminatów, które wspaniale się prezentują i zapewniają drzwiom niezwykle nowoczesny wygląd.

2. Drzwi malowane. drzwi te charakteryzują się świetną jakością, starannym wykonaniem i wykończeniem. Dzięki temu ich właściciele przez wiele lat mogą cieszyć się niezmiennymi właściwościami drzwi i charakterystyczną dla nich, najwyższą kulturą pracy. Drzwi zostały wykonane ze starannie dobranych materiałów, z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych i z wysokim przywiązaniem do szczegółów. Dzięki zastosowaniu wentylacji, drzwi z tej kolekcji świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniach z utrudnioną cyrkulacją powietrza. Pozwoli to na dopasowanie ich w każdym pomieszczeniu w domu, łącznie z kuchnią, łazienką czy toaletą.

3. Drzwi płytowe. Drzwi dostępne są w niezwykle szerokim wachlarzu dostępnych modeli i wzorów. Łącznie do wyboru jest 29 modeli, wśród których można wyróżnić ponad 200 wzorów! Ten niezwykle bogaty wybór zapewnia, że drzwi idealnie dopasuję się do aranżacji i indywidualnego stylu każdego wnętrza. Ich cechą charakterystyczną jest zastosowanie wytrzymałej powłoki, która cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania i rysy. Jednocześnie, powierzchnię drzwi z tej kolekcji łatwo jest utrzymać w czystości.

4. Drzwi ramowe. Jedną z najbardziej wytrzymałych, a jednocześnie docenioną ze względu na swoją przyjemną stylistykę, propozycji tego cenionego na krajowym i zagranicznym rynku producenta jest szeroka oferta drzwi ramowych. W ramach tej serii dostępnych jest ponad dwieście wzorów drzwi, które zapewnią optymalne dopasowanie do wnętrza, świetnie dopełniając indywidualną aranżacją każdego pomieszczenia. Użytkowanie drzwi wewnętrznych powinno być maksymalnie przyjemne i komfortowe. Wpływ na to będzie mieć przede wszystkim odpowiednie wyważenie skrzydła. Wybierając drzwi wewnętrzne warto kierować się, poza własnym zmysłem estetycznym, kwestiami wytrzymałościowymi – wybór drzwi do mieszkania lub domu zazwyczaj odbywa się raz na lata.

5. Drzwi szklane. Posiadają charakterystyczną dla produktów tej marki, najwyższą jakość wykonania i cechują się zdecydowanie wyróżniającym się, ekstrawaganckim stylem. Dzięki zastosowaniu niezwykle odważnego rozwiązania w postaci szklanej konstrukcji drzwi, DRE Szklane to niepowtarzalny wybór aranżacyjny, który wspaniale dopasuje się przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz, które będą cechowały się podobną myślą i pomysłowością w wystroju.

Drzwi DRE Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie, sprzedaży i montażu drzwi na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy salon wystawowy na ul. Sarmackiej 20A w lokalu 123 w Warszawie. Mapa i szczegółowe dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.
W salonie posiadamy bogatą ekspozycję drzwi wewnętrznych, w tym również modele marki DRE. Na miejscu możesz zapoznać się z rozwiązaniami stosowanymi przez tą firmę, a w przypadku pytań, pozostaje do dyspozycji nasza wyspecjalizowana kadra pracowników. W salonie dysponujemy również szeroką gamą materiałów pomocniczych. Gamę kolorów porównasz na próbnikach, a w razie potrzeby otrzymasz od nas katalog.
Jeżeli decyzja o zakupie została podjęta, do Twojego mieszkania uda się nasz pracownik, by dokonać niezbędnych pomiarów. Na miejscu udzielimy też niezbędnych informacji na temat przebiegu montażu, doradzimy inne dogodne rozwiązania i podpiszemy wstępną umowę. Zapraszamy.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry