Drzwi Porta

Producent drzwi Porta, to już ponad 25 lat tradycji. Najnowsze trendy we wzornictwie oraz wysokiej jakości wykonanie, to najważniejsze atuty produktów. Z praktyki wiemy, że drzwi wewnętrzne Porta, to najpopularniejsze drzwi do mieszkań Polaków. Drzwi cieszą się największą popularnością już od wielu lat. Przemawia za nimi jakość oraz najmodniejsze wzornictwo i kolorystyka.

Drzwi Porta białe

Najbardziej popularne, są drzwi Porta białe. Trzeba tu przyznać, że nic w tym nie jest dziwnego, bo wzory proponowane przez Porta, robią ogromne wrażenie. Wszystkie praktycznie modele drzwi białych, biją rekordy popularności. Najmodniejsze są drzwi lakierowane. Specjalny lakier, używany do pokrycia drzwi, cechuje się dużą odpornością na uszkodzenie, ale również co ważne, nie odbarwia się. Dodatkowo drzwi białe lakierowane, są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Cóż tu jeszcze wiele mówić, gdy mamy do czynienia z taką doskonałą jakością w najmodniejszym od lat kolorze, który pasuje praktycznie do wszystkiego, nie ma się tu nad czym zastanawiać.

Drzwi Porta Warszawa

Nasz sklep w Warszawie, to miejsce, w którym, prócz bogatej ekspozycji drzwi Porta, masz do dyspozycji wyspecjalizowaną kadrę sprzedawców. Odwiedzając nas, masz gwarancję, że drzwi, które zamierzasz kupić, spełnią Twoje oczekiwania. Możesz je obejrzeć, nasz handlowiec omówi ich wszystkie atuty, a gdy będziesz mieć wątpliwości, doradzi, które rozwiązanie będzie najtrafniejsze do twojego domu. Lokalizację sklepu w Warszawie, możesz sprawdzić na naszej stronie kontaktowej.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl