Drzwi Pol-Skone

Marka Pol-Skone, to jeden z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych producentów drzwi wewnętrznych na polskim rynku. Produkty Pol-Skone cechuje doskonała jakość, zarówno wykonania oraz materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji. Jeżeli szukasz solidnych i efektownych drzwi do mieszkania, zapewniam, warto zainteresować się produktami tej firmy. W naszym sklepie posiadamy wszystkie dostępne modele, proponowane przez firmę. Zainteresowanych zapraszamy do naszego Warszawskiego salonu, można obejrzeć wybrane modele, na naszej bogatej ekspozycji w salonie.

Modele drzwi Pol-Skone.

Firma podzieliła swoje produkty na pięć podstawowych modeli. Poniżej opiszę w skrócie ich charakterystykę, oraz podkreślę zalety, które będą istotne podczas wyboru drzwi do mieszkania.

 • Pol-Skone ECO i HIGH TOP
 • Drzwi z tej kolekcji zostały oparte o sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, które pozwoliły na uzyskanie niezwykle stabilnej i mocnej budowy skrzydeł przy optymalnym i ekonomicznym wykorzystaniu materiałów, dzięki czemu udało się połączyć najwyższą jakość charakterystyczną dla produktów od Pol-Skone ze świetną ceną. Cechują się uniwersalną stylistyką, która świetnia sprawdzi się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i w modnych, nowoczesnych przestrzeniach. Drzwi dostępne są zarówno w opcji pełnej jak i we wzorach z przeszkleniami w postaci pojedynczych szyb jak i szprosów.

 • Drzwi fornirowane
 • Cechujące się niezwykle atrakcyjnym fornirowaniem od Pol-Skone dostępne są w opcji z systemem przylgowym lub z systemem bezprzylgowym. Wersja skrzydła bez przylgi charakteryzuje się efektem doskonałego licowania się drzwi z futryną. W kolekcji drzwi fornirowanych dostępnych jest 15 modeli, w których możemy wyróżnić po kilka wzorów. Taka ilość dostępnych kombinacji i rozwiązań sprawia, że drzwi te idealnie można dopasować do dowolnego wnętrza. Ze względu na swój elegancki charakter i piękny wygląd, na który wpływa ich powierzchnia z okleiny naturalnej, drzwi te w każdej aranżacji nadadzą pomieszczeniu mocnego charakteru i niezwykłego stylu.

 • Drzwi laminowane
 • Drzwi należące do kolekcji drzwi laminowanych od Pol-Skone zostały wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Dzięki zastosowaniu w ich produkcji materiałów świetnej jakości, drzwi cechują się świetną wytrzymałością i nieskazitelnym wyglądem. Drzwi wewnętrzne wykończone z pomocą powierzchni pokrytych laminatem, w tym laminatami Silkstone i Lamistone, cieszy się świetnymi recenzjami klientów.

 • Drzwi malowane
 • Każdy model jest dostępny w najmodniejszym kolorze białym. Posiadają liczne udogodnienia, które pozwalają idealnie dopasować je do indywidualnych potrzeb. We wszystkich modelach z tej kolekcji dostępna jest opcja skrzydła z podcięciem wentylacyjnym, poza tym w części modeli dostępne są opcje ramiaka umożliwiające samodzielne skrócenie, wzmocnienie skrzydła pod samozamykacz lub zabezpieczenie dolnego ramiaka przed wilgocią. Dostępne są w kilku wzorach w ramach każdego modelu, wśród których zazwyczaj znajdziemy co najmniej jeden wzór drzwi pełnych i drzwi z przeszkleniami.

 • Pol-Skone UNI MAT
 • Drzwi cechują się wykorzystaniem powierzchni Uni Mat, która cechuje się niezwykle przyjemną, jedwabistą haptyką, sprawiającą, że korzystanie z drzwi i kontakt z fakturą powierzchni skrzydła staje się niepowtarzalnym doświadczeniem. Dodatkowo, powierzchnia drzwi została pokryta specjalną powłoką, która sprawia, że nie zostają na niej ślady po palcach. Dzięki takiemu rozwiązaniu technologicznemu kwestii powierzchni drzwi, jest ona niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Drzwi z tej kolekcji dostępne są zarówno w wersji z niezwykle powszechnym systemem przylgowym, jak i ze zdobywającym ogromną popularność w ostatnich latach systemem bezprzylgowym. Drzwi bez przylgi charakteryzują się efektem doskonałego licowania się powierzchni skrzydła z futryną, dzięki czemu tworzy ono jednolitą powierzchnię z ościeżnicą.

  Montaż drzwi wewnętrznych

  Nasza firma to pełen zakres usług związanych ze stolarką otworową. Doradzimy najlepsze rozwiązanie, sprzedamy wybrane produkty, a jak zechcesz to nasza wykwalifikowana ekipa je zamontuje. Dla klientów indywidualnych, sprzedaż i montaż jest objęta podatkiem Vat w wysokości 8%. Dodatkowo, przed ewentualnym montażem, nasz pracownik odwiedzi cię w mieszkaniu, dokona niezbędnych pomiarów i odpowie na nurtujące Cię pytania, a wszystko to bezpłatnie i bez obowiązku zamówienia usługi. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu.

  Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

  Katalogi

  Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

  Nasza firma

  Sklep i salon wystawowy

  ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
  NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

  tel: 22 673 54 32
  e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

  Do góry