Okna plastikowe


Posiadamy szeroki wybór okien plastikowych, dwóch renomowanych polskich producentów, Abakus i Dobroplast. Szeroki i zróżnicowany asortyment, pozwoli dobrać okna idealne do potrzeb w Twoim domu. Obie firmy w swych proponowanych rozwiązaniach, wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom klientów. Wszystkie proponowane okna, są projektowane w oparciu o najnowsze techniczne rozwiązania. Dzięki nim uzyskasz najwyższy poziom estetyki a co najważniejsze znakomitą funkcjonalność, znakomite parametry są dodatkowym atutem. U nas znajdziesz produkty tanie, doskonałej jakości, a dla wymagających klientów, posiadamy również okna o podwyższonych parametrach cieplnych czy antywłamaniowych. Pełna gama rozmiarów, pozwoli dobrać okna praktycznie do każdego otworu standardowego i do większości rozmiarów niestandardowych.
Wszystkie proponowane produkty w naszym sklepie, są produkowane z troską o środowisko naturalne. Fabryki do wyrobu produktów, okien PCV, wykorzystują materiały podlegające recyklingowi.

Dzięki szerokiej gamie okien plastikowych, o różnych wymiarach, masz pewność, że znajdziesz produkty spełniające wszystkie parametry i potrzeby. Obie firmy posiadają długoletni staż produkcji. Jest to logiczny argument, który powinien Cię przekonać, że firmy, które tak długo utrzymują się na rynku, muszą spełniać najwyższe wymagania. Dobre opinie w internecie o produktach, są na to najlepszym dowodem.

Okna plastikowe oferowane w naszym sklepie, są podzielone na kilkanaście serii produktów. Okna Dobroplast, to między innymi linia P-Line o świetnych parametrach technicznych. Okna Ovlo, to nowoczesna technika wykonania, ubrana w nowoczesny wygląd. Seria Avangarde to okna z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Okna plastikowe Encore, cechuje wyposażenie we wkładki docieplające. W ofercie Dobroplast są również okna dachowe, o lekkiej konstrukcji i w stylowej formie.

Okna firmy Abakus, to kilka jednych z najlepszych serii produktów na rynku. Wśród produktów okiennych marki Abakus znajdziesz okna standardowe PLUS czy PCV Premium. W ofercie firmy Abakus, są też okna antywłamaniowe, przemysłowe, okna z nakładką aluminiową czy panoramiczne. Produkty marki Abakus należą do najbardziej energooszczędnych okien plastikowych, które dostępne są w rozsądnej cenie. Cechuje je łatwość pielęgnacji i konserwacji, regulacja jest również bardzo prosta, co jest dodatkowym atutem.

Okna Warszawa z montażem

W naszym Warszawskim salonie posiadamy niezbędne materiały do omówienia i prezentacji okien plastikowych z naszej oferty. Dzięki wystawowym przekrojom, nasz pracownik omówi szczegółowo konstrukcję i zalety. Dodatkowo na miejscu zapoznasz się z paletą kolorów, która pozwoli dopasować okna zarówno do elewacji jak i stylu aranżacji wnętrza. Tak, możesz również wybrać u nas okna dwukolorowe, o różnej barwie wewnątrz i z zewnątrz mieszkania.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup i montaż w naszej firmie, nasz pracownik dokona niezbędnych pomiarów w Twoim mieszkaniu. Wizyta jest niezobowiązująca i bezpłatna. Oznacza to, że nie musisz się jeszcze czuć zobowiązany do skorzystania z naszej oferty. W trakcie pomiaru, możesz na podstawie próbników, dobrać idealny kolor zamówienia. Nasz pracownik również poinformuje Cię o dodatkowych, możliwych rozwiązaniach technicznych, z których możesz skorzystać. Sam montaż okien odbywa się sprawnie, precyzyjnie, a stare okna, jeżeli zechcesz, zabierzemy ze sobą do utylizacji. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy na stronę kontaktu, możesz do nas napisać lub zadzwonić. Zapraszamy.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry