Okna plastikowe


Posiadamy szeroki wybór okien plastikowych, dwóch renomowanych polskich producentów, Abakus i Dobroplast. Szeroki i zróżnicowany asortyment, pozwoli dobrać okna idealne do potrzeb w Twoim domu. Obie firmy w swych proponowanych rozwiązaniach, wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom klientów. Wszystkie proponowane okna, są projektowane w oparciu o najnowsze techniczne rozwiązania. Dzięki nim uzyskasz najwyższy poziom estetyki a co najważniejsze znakomitą funkcjonalność, znakomite parametry są dodatkowym atutem. U nas znajdziesz produkty tanie, doskonałej jakości, a dla wymagających klientów, posiadamy również okna o podwyższonych parametrach cieplnych czy antywłamaniowych. Pełna gama rozmiarów, pozwoli dobrać okna praktycznie do każdego otworu standardowego i do większości rozmiarów niestandardowych.
Wszystkie proponowane produkty w naszym sklepie, są produkowane z troską o środowisko naturalne. Fabryki do wyrobu produktów, okien PCV, wykorzystują materiały podlegające recyklingowi.

Dzięki szerokiej gamie okien plastikowych, o różnych wymiarach, masz pewność, że znajdziesz produkty spełniające wszystkie parametry i potrzeby. Obie firmy posiadają długoletni staż produkcji. Jest to logiczny argument, który powinien Cię przekonać, że firmy, które tak długo utrzymują się na rynku, muszą spełniać najwyższe wymagania. Dobre opinie w internecie o produktach, są na to najlepszym dowodem.

Okna plastikowe oferowane w naszym sklepie, są podzielone na kilkanaście serii produktów. Okna Dobroplast, to między innymi linia P-Line o świetnych parametrach technicznych. Okna Ovlo, to nowoczesna technika wykonania, ubrana w nowoczesny wygląd. Seria Avangarde to okna z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Okna plastikowe Encore, cechuje wyposażenie we wkładki docieplające. W ofercie Dobroplast są również okna dachowe, o lekkiej konstrukcji i w stylowej formie.

Okna firmy Abakus, to kilka jednych z najlepszych serii produktów na rynku. Wśród produktów okiennych marki Abakus znajdziesz okna standardowe PLUS czy PCV Premium. W ofercie firmy Abakus, są też okna antywłamaniowe, przemysłowe, okna z nakładką aluminiową czy panoramiczne. Produkty marki Abakus należą do najbardziej energooszczędnych okien plastikowych, które dostępne są w rozsądnej cenie. Cechuje je łatwość pielęgnacji i konserwacji, regulacja jest również bardzo prosta, co jest dodatkowym atutem.

Okna Warszawa z montażem

W naszym Warszawskim salonie posiadamy niezbędne materiały do omówienia i prezentacji okien plastikowych z naszej oferty. Dzięki wystawowym przekrojom, nasz pracownik omówi szczegółowo konstrukcję i zalety. Dodatkowo na miejscu zapoznasz się z paletą kolorów, która pozwoli dopasować okna zarówno do elewacji jak i stylu aranżacji wnętrza. Tak, możesz również wybrać u nas okna dwukolorowe, o różnej barwie wewnątrz i z zewnątrz mieszkania.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup i montaż w naszej firmie, nasz pracownik dokona niezbędnych pomiarów w Twoim mieszkaniu. Wizyta jest niezobowiązująca i bezpłatna. Oznacza to, że nie musisz się jeszcze czuć zobowiązany do skorzystania z naszej oferty. W trakcie pomiaru, możesz na podstawie próbników, dobrać idealny kolor zamówienia. Nasz pracownik również poinformuje Cię o dodatkowych, możliwych rozwiązaniach technicznych, z których możesz skorzystać. Sam montaż okien odbywa się sprawnie, precyzyjnie, a stare okna, jeżeli zechcesz, zabierzemy ze sobą do utylizacji. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy na stronę kontaktu, możesz do nas napisać lub zadzwonić. Zapraszamy.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl