Drzwi DRE płytowe

W bogatej ofercie od uznanego, polskiego producenta DRE posiadamy duży wybór drzwi wewnętrznych płytowych. Drzwi dostępne są w niezwykle szerokim wachlarzu dostępnych modeli i wzorów. Łącznie do wyboru jest 29 modeli, wśród których można wyróżnić ponad 200 wzorów! Ten niezwykle bogaty wybór zapewnia, że drzwi idealnie dopasuję się do aranżacji i indywidualnego stylu każdego wnętrza. Drzwi DRE charakteryzują się tym, że dostępne są zarówno w wersji z przylgą jak i wersji bezprzylgowej. W drzwiach bez przylgi zawiasy chowają się, pozwalając na uzyskanie idealnie gładkiej krawędzi skrzydła. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskuje się efekt doskonałego licowania się drzwi z futryną, zaś skrzydło wraz z ościeżnicą tworzą niemalże idealnie jednolitą powierzchnię. Rozwiązanie to w ostatnich latach szturmem zdobyło rynek, zdobywając wielu zwolenników i coraz częściej pojawiając się w polskich domach i mieszkaniach. Rozwiązanie to pozwala na wizualne zwiększenie masywności ramy drzwi, która jest znacznie lepiej wyeksponowana niż w przypadku drzwi przylgowych. Dodatkowo, drzwi bez przylgi w trakcie pracy wydają się posiadać w sobie znacznie większą grację niż drzwi z przylgą.
Drzwi DRE Duero Natura Alu 1

Drzwi DRE Duero Natura Alu 1

875,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Lack 10

Drzwi DRE Lack 10

162,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Ascada 10

Drzwi DRE Ascada 10

294,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Classic 10

Drzwi DRE Classic 10

601,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Linea 10

Drzwi DRE Linea 10

304,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Fano 10

Drzwi DRE Fano 10

856,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Arte 10

Drzwi DRE Arte 10

729,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Rim 10

Drzwi DRE Rim 10

614,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Standard 10

Drzwi DRE Standard 10

476,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Plus 10

Drzwi DRE Plus 10

834,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Idea 10

Drzwi DRE Idea 10

381,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE KANON 10

Drzwi DRE KANON 10

802,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE MODERN 10

Drzwi DRE MODERN 10

858,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE DECO 10

Drzwi DRE DECO 10

346,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Finea 10

Drzwi DRE Finea 10

982,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Blanco 10

Drzwi DRE Blanco 10

430,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Carla 1

Drzwi DRE Carla 1

852,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Arte B 10

Drzwi DRE Arte B 10

761,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Aldea 10

Drzwi DRE Aldea 10

503,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Galeria Alu 10

Drzwi DRE Galeria Alu 10

867,00 zł
konfiguruj
Drzwi DRE Rivia 010

Drzwi DRE Rivia 010

808,00 zł
konfiguruj
Drzwi wewnętrzne płytowe dostępne są w niezwykle bogatej kolorystyce, która wspaniale dopełni każde wnętrze. Łącznie drzwi dostępne są w kilkudziesięciu zróżnicowanych barwach, wśród których można wyróżnić zarówno pięknie wyglądające, charakteryzujące się realistycznym i naturalnym wyglądem, barwy inspirowane drewnem jak i barwy jednolite. Szczególnie świetnie prezentują się drzwi jednolicie białe, których nowoczesny i uniwersalny charakter bardzo dobrze sprawdzi się w bardzo zróżnicowanych wnętrzach. Drzwi z tej kolekcji dostępne są w bogatym wyborze dostępnych wzorów, wśród których możemy wyróżnić zarówno drzwi pełne, jak i drzwi posiadające duże lub małe przeszklenia. Zastosowane w drzwiach szyby zostały wykonane ze szkła najwyższej jakości, i dostępne są w różnych wzorach, w zależności od wybranej opcji i modelu drzwi. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi dostępnych wzorów i kolorystyki drzwi można idealnie dopasować do aranżacji każdego wnętrza, jednocześnie podkreślając jego wyjątkowy charakter.

Drzwi wewnętrzne DRE

Drzwi wewnętrzne od DRE z kolekcji drzwi ramowych charakteryzują się wysoką użytecznością i możliwością dostosowania ich do rozmaitych wymagań. Drzwi posiadają duży wybór dostępnych rozwiązań, który sprawi, że idealnie dopasują się one do każdego wnętrza. Dzięki możliwości zastosowania wentylacji, drzwi te usprawnią przepływ powietrza w pomieszczeniach z utrudnioną cyrkulacją. Cecha ta jest szczególnie potrzebna, gdy drzwi muszą spełnić rygorystyczne wymagania związane z przepisami. Drzwi dostępne są w opcji zarówno z podcięciem i kratką wentylacyjną, jak i z tulejami wentylacyjnymi.

Dzięki niezwykle uniwersalnej charakterystyce i dostępnej, dużej możliwości dopasowania drzwi do konkretnych wymagań każdego pomieszczenia, drzwi wewnętrzne ramowe od DRE można idealnie dopasować do całego mieszkania lub domu, również w zakresie jednego modelu, a nawet konkretnego wzoru. Dzięki temu Państwa mieszkanie uzyska jednolity wygląd, odznaczając się charakterystycznym stylem i wspaniale dopasowując się do gustu domowników. Dzięki możliwości zastosowania różnych wymiarów drzwi w ramach jednego modelu i dostępnym opcjom wentylacji, nawet jeden, wybrany wzór drzwi doskonale sprawdzi się zarówno w pokojach, jak i w kuchni czy łazience.

Dzięki swojej wytrzymałej i solidnej konstrukcji, drzwi wewnętrzne płytowe od DRE będą cieszyć użytkowników świetnym wyglądem i niezmienną charakterystyką przez wiele lat. Dzięki najwyższej jakości wykonania, zastosowaniu materiałów z górnej półki i dbałości o szczegóły drzwi te doskonale sprawdzą się do mieszkań i domów jednorodzinnych. Ich cechą charakterystyczną jest zastosowanie wytrzymałej powłoki, która cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania i rysy. Jednocześnie, powierzchnię drzwi z tej kolekcji łatwo jest utrzymać w czystości. Zapraszamy Państwa do naszego warszawskiego salonu, gdzie posiadamy bogatą ekspozycję dostępnych modeli drzwi, z którymi będą mogli Państwo się zapoznać przed dokonaniem wyboru. Na miejscu czeka na Państwa nasz wykwalifikowany zespół, który szczegółowo omówi cechy i zalety wybranych modeli drzwi, oraz pomoże wybrać te, które najlepiej sprawdzą się w Państwa mieszkaniu, dzięki czemu będą Państwo mieli pewność, że dokonują właściwego wyboru.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry