Drzwi Porta Okleina Naturalna

To idealny wybór dla wszystkich ceniących elegancję, trwałe i solidne wykonanie i ponadczasową estetykę. Jednocześnie, pomimo zachowujących klasyczny wygląd oklein w kolorach naturalnego drewna, drzwi te charakteryzuje nowoczesna estetyka, osiągana dzięki licznym, stylowym dodatkom. Dzięki takiemu podejściu do designu, drzwi Porta pokryte Okleiną Naturalną idealnie dopasują się do różnych wnętrz. Drzwi są doskonale wykonane, a ich powierzchnia jest zabezpieczona ekologicznymi lakierami wodnymi najwyższej jakości. Ich powierzchnia jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne, zaś zastosowana zarówno do zabezpieczenia powierzchni, jak i do wykonania skrzydeł drzwi technologia pozwoli długimi latami cieszyć się ich nienagannym stanem i świeżym wyglądem. Dodatkowo lakier, którym zostały pokryte drzwi sprawia, że są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.
Drzwi Porta CORDOBA Pełne

Drzwi Porta CORDOBA Pełne

1 315,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta MADRYT pełne

Drzwi Porta MADRYT pełne

1 315,00 zł
konfiguruj

Zdecyduj, jakie mają być Twoje drzwi!

Drzwi Porta Okleina Naturalna charakteryzuje nie tylko świetny wygląd i ponadczasowa estetyka, ale również najwyższa technologia wykorzystana do ich wykonania. Drzwi dostępne są zarówno w wersji przylgowej jak i bez przylgi. Drzwi bezprzylgowe charakteryzują się tym, że oprócz okuć nie posiadają elementów wystających. Doskonałe licowanie skrzydła drzwi z futryną wygląda atrakcyjnie i nowocześnie, co sprawia, że rozwiązanie to posiada ogromną grupę zwolenników. Drzwi dostępne są również w opcjach z tulejami i podcięciami wentylacyjnymi, zaś ich rozmiary dają się łatwo dopasować do każdego wnętrza. Drzwi Porta pokryte Okleiną Naturalną to świetny wybór, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów. Drzwi są wykonane z najwyższą dbałością o wytrzymałość, estetykę i z wykorzystaniem technologii z najwyższej półki, dzięki czemu klienci, którzy się na nie zdecydowali są zadowoleni z wyboru i chętnie polecają je znajomym.

Montaż drzwi wewnętrznych Warszawa

W przypadku zainteresowania montażem zakupionych drzwi, wykonamy go szybko i profesjonalnie. Aby dokonać montażu, wcześniej w dogodnym terminie odwiedzi cię nasz pracownik, który dokona niezbędnych pomiarów. Podczas wizyty będziesz mieć również okazję, by zadać dodatkowe pytania. Będąc na miejscu, nasz pracownik będzie mógł podpowiedzieć inne rozwiązania, które sprawdzą się dobrze w danym miejscu.

Nasze ekipy montażowe, to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości wykonania zleconych prac. Działamy sprawnie. Szybki czas realizacji to nasz atut. Dodatkowo dbamy, by montaż odbył się czysto w granicach możliwości. W praktyce, przywieziemy zamówione produkty, zamontujemy je, a jak zajdzie potrzeba to zabierzemy stare.

Jeżeli masz jeszcze wątpliwości i pytania do produktów prezentowanych na naszych stronach internetowych, zapraszamy do kontaktu. Możesz do nas zadzwonić, napisać lub odwiedzić w salonie, do czego serdecznie namawiamy. Niezbędne informacje znajdziesz w zakładce kontakt.

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem drzwi zakupionych w naszej firmie, napisz komentarz. Pomórz innym klientom w podjęciu decyzji. Oceń zarówno jakość produktu, ale również sposób w jaki zostałeś w nasze firmie obsłużony oraz oceń ekipę montażową, która była w Twoim domu. Bardzo nam na tym zależy.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl