Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne, które prezentujemy na łamach naszych stron, to wybrane, naszym zdaniem najlepsze produkty polskich marek. W naszym sklepie zwracamy uwagę na dwa podstawowe czynniki, by drzwi wewnętrzne były najwyższej jakości w dobrej cenie. Przykładamy również uwagę na to, aby proces technologiczny i materiały, były pozyskane i wykonane w najbardziej możliwym procesie ekologicznym. Każda z firm, której produkty oferujemy, jest gwarancją najwyższej jakości.

Drzwi Porta

To najpopularniejsza marka ostatnich lat. Drzwi Porta białe, biją rekordy popularności na rynku. Szeroka gama wzorów i kolorów marki Porta, to łatwość ich doboru do aranżacji każdego wystroju wnętrza. Drzwi Porta, to produkt, który będzie inwestycją na wiele lat.

Drzwi DRE

Znana i ceniona marka, która posiada kilkadziesiąt propozycji drzwi do Twojego mieszkania. W procesie produkcji DRE, zwraca uwagę na jakość materiałów, ale również na czynniki użyteczne, czyli ich odporność na uszkodzenia czy łatwość w utrzymaniu czystości.

Drzwi Pol-Skone

Kolejna z czołowych polskich marek, której produkty doceniło dziesiątki tysięcy Polaków. Drzwi charakteryzują się bogatym wzornictwem i kolorystyką. Drzwi wewnętrzne marki Pol-Skone, to oryginalny wygląd i doskonała jakość.

Drzwi Intenso

To ponad sto wzorów drzwi wewnętrznych, które charakteryzuje niespotykany w innych firmach wygląd. Drzwi Intenso to nowoczesny wygląd w najmodniejszej kolorystyce. Jeżeli szukasz drzwi nietypowych i oryginalnych, zapoznaj się z naszą ofertą tej marki.

Drzwi wewnętrzne do każdego mieszkania

W naszym sklepie znajdziesz kilkadziesiąt modeli drzwi wewnętrznych w kilkuset wzorach. Taka oferta to wolność wyboru i możliwość dostosowania drzwi do każdej aranżacji wnętrza. Wzory dzielą się na drzwi pełne, przeszklone lub z aplikacjami. Dzięki możliwości indywidualnego dostosowania ich do Państwa potrzeb, mogą być podcinane fabrycznie lub dostosowane do pomieszczeń typu łazienka czy toaleta z kratkami czy tulejami wentylacyjnymi.
Takie rozwiązania pozwolą wyposażyć mieszkanie w jeden wzór drzwi w każdym pomieszczeniu. Pomysłowości projektantów nie sposób opisać, więc zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami drzwi na kolejnych podstronach. Warto w tym miejscu wspomnieć również o bogatej kolorystyce i różnych rodzajach wykończeni. Drzwi proponowane w naszym sklepie pokryte są okleinami naturalnymi, są malowane lub lakierowane. Dzięki temu, szczególnie te przedostatnie i ostatnie są w praktycznie każdym kolorze. Choć w ostatnich latach dominuje kolor biały, warto zapoznać się z innymi możliwościami.

Które drzwi wewnętrzne wybrać?

Pytanie jest na tyle zasadne, gdyż przy wyborze drzwi nie liczy się tylko wygląd. Większość klientów nie zdaje sobie z tego sprawy. Kierując się względami estetycznymi, warto zwrócić uwagę na aspekt techniczny, wypełnienie czy zastosowanie przeszkleń lub luster. Wszystkie te rzeczy mają ogromne znaczenie w zależności od układu i naświetlenia mieszkania. W praktyce oznacza to, że możemy zastosować przeszklone drzwi wewnętrzne w ciemnym przedpokoju, aby go doświetlić. W małym pokoju możemy zastosować drzwi z lustrem, które go optycznie powiększy. A w przypadku małych powierzchni pomieszczeń, drzwi mogą zostać ukryte.
A gdy mieszka z nami niesforny nastolatek, możemy zamontować drzwi, które wyciszą hałasy. Możemy też wybrać zamki do drzwi, które zabezpieczą pomieszczenia w przypadku, kiedy wynajmujemy część mieszkania lub chcemy się odizolować od innych mieszkańców domu. Mamy nadzieję, że tych kilak przykładów przekonuje Państwa do rozważenia wszystkich czynników przed zakupem drzwi.

Doradztwo, sprzedaż, montaż.

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą. Wykwalifikowani pracownicy zapewnią profesjonalną informację na temat drzwi, które posiadamy w sprzedaży. Zarówno na miejscu w naszym Warszawskim salonie, ale też poprzez kontakt drogą mailową czy telefonicznie. Fachowość i doświadczenie, jest naszą dewizą.
Dodatkowo na terenie Warszawy i okolic możesz zamówić usługę pomiaru w mieszkaniu oraz montaż. Kilka naszych wyspecjalizowanych ekip montażowych działa w mieście codziennie. Nasi pracownicy są bardzo precyzyjni, a ich doświadczenie i wiedza pomoże rozwiązać praktycznie każdy problem.
Warto też skorzystać z wcześniej wspomnianej bezpłatnej usługi pomiaru. Nasz pracownik przyjedzie do Państwa domu, przeprowadzi pomiar i podpowie jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Państwa.
Aby ułatwić decyzję, nasi specjaliści są dodatkowo wyposażeni w katalogi produktów oraz próbniki z dostępną kolorystyką. Jednym słowem, oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie na strony sklepu i do salonu.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry