Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne, które prezentujemy na łamach naszych stron, to wybrane, naszym zdaniem najlepsze produkty polskich marek. W naszym sklepie zwracamy uwagę na dwa podstawowe czynniki, by drzwi wewnętrzne były najwyższej jakości w dobrej cenie. Przykładamy również uwagę na to, aby proces technologiczny i materiały, były pozyskane i wykonane w najbardziej możliwym procesie ekologicznym. Każda z firm, której produkty oferujemy, jest gwarancją najwyższej jakości.

Drzwi Porta

To najpopularniejsza marka ostatnich lat. Drzwi Porta białe, biją rekordy popularności na rynku. Szeroka gama wzorów i kolorów marki Porta, to łatwość ich doboru do aranżacji każdego wystroju wnętrza. Drzwi Porta, to produkt, który będzie inwestycją na wiele lat.

Drzwi DRE

Znana i ceniona marka, która posiada kilkadziesiąt propozycji drzwi do Twojego mieszkania. W procesie produkcji DRE, zwraca uwagę na jakość materiałów, ale również na czynniki użyteczne, czyli ich odporność na uszkodzenia czy łatwość w utrzymaniu czystości.

Drzwi Pol-Skone

Kolejna z czołowych polskich marek, której produkty doceniło dziesiątki tysięcy Polaków. Drzwi charakteryzują się bogatym wzornictwem i kolorystyką. Drzwi wewnętrzne marki Pol-Skone, to oryginalny wygląd i doskonała jakość.

Drzwi Intenso

To ponad sto wzorów drzwi wewnętrznych, które charakteryzuje niespotykany w innych firmach wygląd. Drzwi Intenso to nowoczesny wygląd w najmodniejszej kolorystyce. Jeżeli szukasz drzwi nietypowych i oryginalnych, zapoznaj się z naszą ofertą tej marki.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl