zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARC

Drzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARC
Drzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARCDrzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARCDrzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARCDrzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARCDrzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARCDrzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARCDrzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARCDrzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARCDrzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite KWARC
Drzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite to najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i wygłuszające hałasy dobiegające z klatki schodowej. Dzięki zastosowaniu solidnej konstrukcji, wypełnionej prętami hartowanymi, drzwi posiadają klasę RC4. To najwyższa klasa odporności, którą można zamontować w mieszkaniu. Upoważnia ona do otrzymania dodatkowych zniżek podczas ubezpieczenia mieszkania. Dodatkowym atutem jest izolacyjność akustyczna na poziomie 42dB. Zapewnia ona izolację od hałasu z klatki schodowej, lepiej niż gruba ściana z cegły. Jest to model, który wybrało szerokie grono naszych klientów, w pełni z nich zadowolonych.

W opinii naszych klientów to najlepszy model w tak dobrej cenie. Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym montażem. Jesteś zainteresowany, zadzwoń. Większość drzwi mamy dostępne od ręki, montaż nawet w 48 godzin.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Sztywny Łańcuch:
Progi (Foto w galerii):
Ościeżnice (Foto w galerii):
Okucia (Foto w galerii):
Wkładki kl. 6 2szt.:
Cena: 5 385,00 zł
604 456 987
5385 In stock

Budowa drzwi Gerda Premium 60:

schemat budowy drzwi Gerda Comfort 60

Drzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite

Drzwi Gerda Premium 60 RC4 Panelowe Elite w kolorze kwarcu, będą unikatową i efektowną wizytówką twojego mieszkania. Cechą charakterystyczną drzwi panelowych, jest łatwość wymiany paneli, w przypadku uszkodzenia lub chęci zmiany wyglądu drzwi. Konstrukcja panelowa, umożliwia również zrobienie drzwi dwukolorowych. Inny panel z zewnątrz a inny na zewnątrz mieszkania. To rozwiązanie, firma Gerda wdrożyła wiele lat temu i ta świetna konstrukcja, jest wciąż ulepszana i rozwijana. Dziś w odsłonie najnowszych tegorocznych modeli.

Pakiet ELITE – sam decyduj jak mają wyglądać Twoje drzwi. Drzwi typu panelowego mają skrzydło o konstrukcji wielowarstwowej ze stalowym korpusem skrzynkowym i wymiennymi z obu stron okładzinami.

Drzwi panelowe doskonale sprawdzają się jako drzwi do mieszkania i można nadawać im zróżnicowany charakter wizualny. Panele mocuje się do stalowego korpusu, a ich zastosowanie zapewnia dodatkową wytrzymałość i usztywnienie skrzydła. Na życzenie Klienta panele od strony zewnętrznej i wewnętrznej mogą różnić się kolorem. Przemyślany sposób mocowania paneli do korpusu pozwala na łatwy ich demontaż i wymianę w przypadku uszkodzenia lub zmiany aranżacji, bez konieczności kosztownej wymiany całych drzwi.

Wyposażenie standard:

- SKRZYDŁO PREMIUM 60 (42 dB)
- OŚCIEŻNICA Z USZCZELKĄ
- ZAWIASY REGULOWANY 3D Z OSŁONKĄ
- PRÓG LAMINOWANY Z USZCZELKĄ
- KOMPLET OKUĆ Z OCHRONĄ WKŁADKI
- WIZJER SZEROKOKĄTNY
- KLAMKI (BLOK LUB BERGEN)
- WKŁADKI W KLASIE 5 W SYSTEMIE JEDNEGO KLUCZA

Wyposażenie dodatkowe (za dopłatą)

- Zamek Gerda tedee
- Próg norweski
- Rozmiar 100E
- Wizjer elektroniczny
- Drzwi dwukolorowe
- Skracanie drzwi (zakres 0-70 mm, co 10 mm)
- Wkładka dodatkowa w klasie 6, w systemie jednego klucza (tylko w klasie RC4)
Ocena: 5 / 5
Opinia: polecam drzwi na e-gerda.pl, montaż pełen profesjonalizm.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry