zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMUR

Drzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMUR
Drzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMURDrzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMURDrzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMURDrzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMURDrzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMURDrzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMURDrzwi Gerda Star 60 RC4 Panelowe Elite MARMUR
Drzwi Gerda STAR 60 RC4 Panelowe Elite w kolorze marmuru. Na rynku nie istnieją drzwi lepszej jakości, które można zamontować w mieszkaniu w bloku. Wyposażone w kratownicę z pogrubionych ceowników, dodatkowo pręty hartowane to bariera nie do sforsowania. W tym modelu drzwi zamontowana jest również opatentowana wkładka GERDA RIM 6000 gwarantującą niepowtarzalność (4 miliardy kombinacji) kodu klucza. Drzwi posiadają najwyższą, 4 klasę zabezpieczeń RC4. Nie ma lepszego modelu dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo. Atutem jest również wysoka izolacja przed hałasem, aż 43db.

W opinii naszych klientów to najlepszy model w tak dobrej cenie. Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym montażem. Jesteś zainteresowany, zadzwoń. Większość drzwi mamy dostępne od ręki, montaż nawet w 48 godzin.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Sztywny Łańcuch:
Progi (Foto w galerii):
Ościeżnice (Foto w galerii):
Wkładka górna kl.6:
Cena: 5 720,00 zł
604 456 987
5720 In stock

Budowa drzwi Gerda Star 60:

schemat budowy drzwi Gerda Comfort 60

Drzwi Gerda Star 60 RC4

Drzwi Gerda STAR 60 RC4 to klasyczny, modny wygląd, w nowych kolorach, które robią powalające wrażenie i rewelacyjnie się prezentują. Ciekawą opcją jest możliwość wyboru dwóch, różnych kolorów, innego od frontu, a innego od wewnątrz mieszkania. Całość wizualnego efektu zamykają efektowne okucia i klamki. Dzięki wymiennym panelom, nie musisz już kupować nowego skrzydła, wystarczy wymienić panel. A jeżeli wygląd się Tobie znudzi lub będziesz chciał drzwi dwukolorowe, również wystarczy wymienić panel lub panele.

Pakiet ELITE – sam decyduj jak mają wyglądać Twoje drzwi. Drzwi typu panelowego mają skrzydło o konstrukcji wielowarstwowej ze stalowym korpusem skrzynkowym i wymiennymi z obu stron okładzinami.

Drzwi panelowe doskonale sprawdzają się jako drzwi do mieszkania i można nadawać im zróżnicowany charakter wizualny. Panele mocuje się do stalowego korpusu, a ich zastosowanie zapewnia dodatkową wytrzymałość i usztywnienie skrzydła. Na życzenie Klienta panele od strony zewnętrznej i wewnętrznej mogą różnić się kolorem. Przemyślany sposób mocowania paneli do korpusu pozwala na łatwy ich demontaż i wymianę w przypadku uszkodzenia lub zmiany aranżacji, bez konieczności kosztownej wymiany całych drzwi.

WYPOSAŻENIE STANDARD RC4

- Skrzydło STAR 60 (43dB)
- Ościeżnica z uszczelką
- Zawiasy regulowane
- Próg laminowany z uszczelką
- Komplet okuć z ochroną wkładki
- Wizjer szerokokątny
- Klamki Techno
- Wkładka główna w klasie 5

DOPŁATY:

- Zamek Gerda tedee
- Próg norweski
- Rozmiar 100E
- Wizjer elektroniczny
- Drzwi dwukolorowe
- Skracanie drzwi
- Wkładka dodatkowa w klasie 6
Ocena: 5 / 5
Opinia: Świetnie się u mnie sprawadzają, polecam!

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry