zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi Porta Natura LINE B1

Drzwi Porta Natura LINE B1
Skrzydła drzwi Porta Natura Line, składane są z wkładu stabilizującego wzmocnionego ramiakiem wewnętrznym, zaś całość obłożona jest okleiną naturalną najwyższej jakości. Drzwi dostępne są w rozmiarach 60, 70, 80, 90 i 100 centymetrów. Drzwi dostępne są w wariancie z tulejami i podcięciem wentylacyjnym. Zakres zastosowania drzwi poszerza możliwość zamontowania ich jako drzwi przesuwnych. Drzwi dostępne są w klasycznej, drewnianej kolorystyce. Dostępne kolory to Okleina Naturalna Select w odcieniu Dębu i Orzecha Ciemnego, Okleina Naturalna Dębowa i Okleina Naturalna Dębowa Satin w odcieniach Dębu Białego, Tobacco, Mocca, Nero, Dębu Jasnego, Dębu Winchester i Dębu Brunatnego. Wszystkie okleiny zabezpieczone są ekologicznymi lakierami wodnymi, zapewniającymi powierzchni świetny i świeży wygląd przez lata. Dodatkowo wszystkie okleiny, poza Okleiną Dębową Naturalną w odcieniu Dębu Białego zabezpieczone są w technologii UV.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Wypełnienie skrzydła:
Zamek:
Kolorystyka:
Cena: 927,00 zł
604 456 987
927.00 In stock
UWAGI
- Aprobata Techniczna AT-15-6515/2016 ITB Warszawa.
- Drzwi przylgowe wyposażone w 3 zawiasy typu PRIME, bezprzylgowe w 2 zawiasy 3D – zawiasy pakowane z ościeżnicą.
- Wysokość 220 cm – dostępna dla wszystkich modeli w wersji bezprzylgowej.
- Tuleje wentylacyjne dostępne w kolorze srebrnym lub złotym 1 rząd lub 2 rzędy.
- Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych. Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne.
- Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.

Drzwi Porta Natura Line

To niezwykle eleganckie drzwi wewnętrzne dostępne zarówno w wariancie bezprzylgowym jak i przylgowym. Wyróżniają się swoją charakterystyczną stylistyką, sprawiającą, że świetnie będą się prezentować zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i przy bardziej klasycznej przestrzeni. Drzwi dostępne są w kilku modelach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do swoich potrzeb. Ich uniwersalny charakter dodatkowo podkreśla możliwość wyboru drzwi o wysokości 220 centymetrów, specjalnie przystosowanych do wysokich wnętrz. Intarsja zdobiąca drzwi może przybrać zarówno kierunek poziomy jak i pionowy, zależnie od wybranego modelu.

INFORMACJE TECHNICZNE

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący wzmocniony wewnętrznym ramiakiem. Całość obłożona jest płytą oklejoną wysokiej jakości okleiną naturalną. Skrzydła uzupełnione są aluminiowymi intarsjami w kolorze srebrnym o szerokości 6 mm. Powierzchnia skrzydła zabezpieczona jest ekologicznymi lakierami wodnymi, utwardzonymi w technologii UV (półmat). Wypełnienie płytą wiórową otworową za dopłatą.

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA
- Zamek z czołem srebrny połysk lub złoty połysk: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
- Przygotowanie do skrótu, maksymalnie 60 mm
- Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)

OŚCIEŻNICE
Rekomendowane ościeżnice przylgowe:
- Porta SYSTEM
- MINIMAX
- STALOWE
Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:
- Porta SYSTEM ELEGANCE

DOPŁATY
- wysokość skrzydła 220 cm 86ZŁ
- trzeci zawias 3D (dopłata do ceny ościeżnicy) 81ZŁ
- lustro na jedną stronę 185ZŁ
- lustro na dwie strony 369ZŁ
- klamka z szyldem
Ocena: 5 / 5
Opinia: Jakość świetna, drzwi wewnętrzne bardzo ładne i solidne.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl