zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi Porta Villadora RETRO Empire 0

Drzwi Porta Villadora RETRO Empire 0
Dostępne modele to Residence, Empire, Capital i Delarte. Różnią się one podziałem ramy. We wszystkich modelach wyróżnia się dwie wersje drzwi: z szybą i bez szyby. Drzwi dostępne są w wymiarach 60, 70, 80, 90 i 100 centymetrów. Istnieje możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych. Drzwi pokryte są okleiną naturalną w kilku wersjach kolorystycznych: dąb, dąb biały, tobacco, mocca, nero, dąb jasny, dąb winchester, dąb brunatny, orzech ciemny, jesion i orzech lub pokryte są naturalną okleiną dębową o odcieniu dębu Białego. Okleiny, zostały zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi najwyższej jakości Dodatkowo, drzwi Porta Villadora Retro posiadają ramki ozdobne z litego dębu, które podkreślają ich mocny i elegancki charakter. Drzwi łatwo się czyści, dzięki czemu długo zachowują one swój oryginalny wygląd. Są one idealnym wyborem do stylowych wnętrz. Dzięki jasnemu kolorowi rozjaśnią one każdą przestrzeń, zaś dzięki wytrzymałej budowie i materiałom najwyższej jakości przez lata będą cieszyć świetnym wyglądem i niezmiennymi właściwościami.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Zamek:
Kolorystyka:
Cena: 1 157,00 zł
604 456 987
1157.00 In stock
UWAGI
- Aprobata Techniczna AT-15-6515/2016, ITB Warszawa.
- Drzwi wyposażone w 3 szt. zawiasów w kolorze złotym – pakowane do ościeżnicy. Możliwość zakupu nakładek na zawiasy w kolorze złoty połysk, stare złoto, srebrny połysk.
- Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych.
- Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.

Drzwi Porta Villadora Retro

Drzwi wewnętrzne z Linii Premium, dostępne w wersjach z przylgą i bez przylgi. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, dbałości o szczegóły i zastosowanych materiałów. Skrzydło drzwi ma konstrukcję ramowo płycinową. Rama została wykonana z wysokiej jakości klejonki sosnowej i materiałów drewnopochodnych, a oklejona została okleiną naturalną dębową. Do drzwi została specjalnie dobrana szyba matowa hartowana ze zdobieniami. Szyba, dostępna z dwoma rodzajami zdobień, dostępna jest w modelach Empire, Capital i Delarte. Drzwi dostępne są w wersji z tulejami wentylacyjnymi.

INFORMACJE TECHNICZNE

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
Skrzydło ramowo płycinowe. Rama wykonana z wysokiej jakości klejonki sosnowej i materiałów drewnopochodnych, oklejonych naturalną okleiną dębową. Specjalnie dobrana szyba matowa hartowana. Ramki ozdobne wykonane są z litego dębu. Powierzchnia skrzydła zabezpieczona jest ekologicznymi lakierami wodnymi.

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA
- Zamek z czołem srebrny połysk lub złoty połysk: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
- Szyba matowa gładka, wzór A i B (opcja dostępna w modelach: Empire, Capital, Delarte)
- Przygotowanie do skrótu, maksymalnie 60 mm

OŚCIEŻNICE
Rekomendowana ościeżnica przylgowa:
- Villadora RETRO
Ocena: 5 / 5
Opinia: Doskonałe drzwi wewnętrzne od marki Porta, polecam, super
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl