zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Classic 20

Drzwi DRE Classic 20
Drzwi wewnętrzne płytowe DRE Classic to, jak sama nazwa wskazuje, idealny wybór dla wszystkich ceniących klasyczny wygląd, ponadczasowość i trwałość wykonania. Drzwi dostępne są w pięciu modelach, różniących się od siebie występowaniem, wielkością i ilością szyb. Same szyby to kora biała o grubości 4 milimetrów, chinchila, żaluzja, MAT DRE, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT. Wytrzymałość i trwałość na lata drzwiom zapewnia rama z drewna iglastego, zaś dzięki wypełnieniu w formie plastra miodu skrzydło cechuje się dużą lekkością, która jest wysoce ułatwia ich użytkowanie. Drzwi dostępne są w wersji z tulejami wentylacyjnymi, podcięciem wentylacyjnym lub kratką wentylacyjną, wykonaną z tworzywa lub aluminium. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszym salonie w Warszawie.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 601,00 zł
604 456 987
601.00 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Classic

Charakteryzują się klasycznym stylem i ponadczasowym designem, który dopełnia ich kolorystyka. Drzwi, pomalowane lakierem Dekor DRE-Cell najwyższej jakości, dostępne są w kolorach białej struktury, buku, olchy, calvadosu i orzecha. Dzięki takiej kolorystyce drzwi łatwo można dopasować do każdego wnętrza. Wersje w kolorach drewna nadadzą wnętrzu klasycznego charakteru, zaś kolor biały rozświetli każde pomieszczenie. Drzwi dostępne są w wersji jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Dodatkowo, drzwi można zamontować jako drzwi przesuwne. Dostępne są rozmiary 60, 70, 80, 90 i 100 centymetrów dla wersji jednoskrzydłowej. Drzwi podwójne dostępne są w rozmiarach od 120 do 200 centymetrów. Drzwi dostępne są w wersji przylgowej i bez przylgi.

W STANDARDZIE
- rama z drewna iglastego
- wypełnienie „plaster miodu”
- szyba kora biała gr. 4 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby chinchila lub żaluzja
- tuleje wentylacyjne
- trzeci zawias do skrzydła przylgowego

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź „karnies”, ramka przyszybowa tworzywowa
- 2 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

OPCJE ZA DOPŁATĄ
- szyba dekoracyjna MAT DRE, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT (dotyczy skrzydła)
CLASSIC 20, 20s - 25zł
CLASSIC 30, 30s - 49zł
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa - 111zł
Ocena: 5 / 5
Opinia: Doskonałe drzwi, polecam.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl