zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Trevi 1

Drzwi DRE Trevi 1
Nowoczesny design, który wyróżnia je spośród wszystkich innych to cecha charakterystyczna drzwi DRE Trevi. Kreatywne wykorzystanie przeszkleń, które posiadają charakterystyczne, obłe linie sprawia, że drzwi tych nie da się pomylić z żadnymi innymi. Ponadto, w modelach 1 i 2 występuje charakterystyczna asymetria. Zastosowane w drzwiach przeszklenia są wykonane z najwyższej jakości szkła, a szyby dostępne są we wzorach Mat DRE, Decormat Brąz i Decormat Grafit. Dostępna jest również szyba przeźroczysta. Szyby posiadają 4 milimetry grubości. Drzwi dostępne są w bogatej i różnorodnej kolorystyce, zapewnianej przez wysokiej jakości okleiny z grupy Dekor DRE Cell. Dostępne są zarówno klasyczne, drzewne barwy jak i pasujące do nowoczesnych wnętrz kolory biały, czarny czy siwy. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie. Bogata ekspozycja pozwoli zaprezentować niezawodną jakość drzwi DRE oraz ich inne atuty. Na miejscu, nasi wyspecjalizowani pracownicy, odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem i doradzą, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne do Państwa mieszkania. Zapraszamy.
Cena: 659,00 zł
604 456 987
659 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Trevi

Wysoka jakość, dynamiczne, nowoczesne linie i ciekawa stylistyka to cechy, którymi szczycą się drzwi DRE Trevi. Te znakomite drzwi wewnętrzne dostępne są w opcji z przylgą i bez przylgi. Drzwi bez przylgi charakteryzują się efektem doskonałego licowania się drzwi z futryną, dzięki czemu podczas używania drzwi sprawiają wrażenie niezwykle lekkich. Drzwi zostały wykonane z wytrzymałych ramiaków z płyty MDF, których trwałość sprawi, że skrzydło przez lata zachowa swoją sztywność i właściwości. Drzwi dostępne są w 6 modelach, które różnią się od siebie wykorzystaniem płycin profilowanych i przeszkleń. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym lub tulejami wentylacyjnymi wykonanymi ze stali lub tworzywa.

W STANDARDZIE
- ramiaki z płyty MDF
- szyba MAT DRE gr. 4 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- otwory pod tuleje wentylacyjne

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE za dopłatą
- krawędź bez przylgi
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy


UWAGA: Do skrzydeł przylgowych TREVI należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami. Drzwi lewe są lustrzanym odbiciem drzwi prawych, dotyczy TREVI 1-2.
Ocena: 4 / 5
Opinia: interesujący wzór, szkoda że nie ma czarnego koloru
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry