zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Standard Natura 30S

Drzwi DRE Standard Natura 30S
Drzwi DRE Standard Natura docenią wszyscy wielbiciele naturalnych, delikatnych barw i eleganckiej prostoty, która zapewnia niezrównane możliwości aranżacyjne. Dostępne w kilku modelach, różniących się od siebie występowaniem, ilością i wielkością przeszkleń drzwi łączą w sobie nietuzinkową stylizację z klasyczną kolorystyką, dzięki czemu świetnie nadają się do wnętrz o różnym charakterze. Drzwi są dostępne w wersjach z przylgą i bez przylgi. Wersja bezprzylgowa nadaje im dodatkowej lekkości. Drzwi opierają się na wytrzymałej konstrukcji, opartej o solidną i odporną ramę z drewna iglastego z wypełnieniem w formie plastra miodu lub płyty wiórowej otworowej. Drzwi są dostępne w opcji z tulejami wentylacyjnymi, podcięciem wentylacyjnymi lub kratką wentylacyjną. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji prezentujemy wiele modeli drzwi DRE. Dodatkowo nasi wykwalifikowani konsultanci doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.
Cena: 709,00 zł
604 456 987
709 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Standard Natura

Ciekawy, nietuzinkowy charakter drzwi DRE Standard Natura podkreśla ich kolorystyka. Dostępne okleiny naturalne najwyższej jakości charakteryzują się wysoce realistycznym wyglądem, i są dostępne w kolorach wenge, dąb bielony, dąb jasny i orzech ciemny. Dodatkowe możliwości aranżacyjne nadają tym drzwiom różne opcje ich przeszkleń, które sprawiają, że da się je dopasować do każdego wnętrza. Dostępne wzory szyb to kora biała, chinchila, żaluzja, szyby dekoracyjne Mat Dre, Decormat Brąz, Decormat Grafit i szyba mleczna zespolona bezpieczna. W modelach z bulajami dostępne są szyby przeźroczysta lub matowa. Drzwi dostępne są w opcji z jednym skrzydłem, z dwoma skrzydłami z przylgą lub bez przylgi i jako drzwi przesuwne.

W STANDARDZIE
- rama z drewna iglastego
- wypełnienie „plaster miodu”
- okleina naturalna zabezpieczona lakierem UV
- szyba żaluzja gr. 4 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby chinchila lub kora biała
- otwory pod tuleje wentylacyjne
- trzeci zawias do skrzydła przylgowego

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta, ramka przyszybowa zaokrąglona,
- 2 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE
- krawędź bez przylgi, ramka przyszybowa zaokrąglona
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

OPCJE ZA DOPŁATĄ
- szyba dekoracyjna MAT DRE, DECORMAT BRĄZ lub DECORMAT GRAFIT (dotyczy skrzydła)
STANDARD natura 20, 20s, 40, 40s, BULAJ natura MDF - 25zł
STANDARD natura 30, 30s - 80zł
STANDARD natura 50, 50s - 12zł
STANDARD natura 60 - 49zł
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa - 111zł

UWAGA: Specyfiką okleiny naturalnej jest możliwość wystąpienia różnic w usłojeniu i wybarwieniu. Różnice te nie mogą być podstawą uznania reklamacji.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Świetny model drzwi wewnętrznych, polecam.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry