zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE połyskowe ILIS 2 wys. 2240

Drzwi połyskowe ILIS 2 wys. 2240
Skrzydła drzwi połyskowych DRE ILIS o niestandardowej wysokości 2240 to połączenie najwyższej jakości z odważną i nowoczesną stylistyką. Drzwi zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych. Dzięki swojej wysokości, drzwi idealnie sprawdzą się w wysokich pomieszczeniach. W standardzie drzwi posiadają krawędź bez przylgi, dzięki której zyskują wizualną lekkość i sprawiają jeszcze bardziej nowoczesne wrażenie. Konstrukcja drzwi cechuje się dobrą wytrzymałością, zagwarantowaną przez trwałą ramę z płyty MDF o którą wsparte jest całe skrzydło. W modelach 1, 2 i 3 występują szyby Mat DRE, Decormat Brąz, Decormat Grafit lub szyba przeźroczysta o grubości 4 milimetrów, zaś w modelu ILIS 5 dostępna jest szyba zespolona bezpieczna przeźroczysta o grubości 8 milimetrów. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji posiadamy wiele wzorów drzwi wewnętrznych. Nasi konsultanci doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z prezentowanym modelem drzwi DRE.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 1 351,00 zł
604 456 987
1351.00 In stock
UWAGA: Skrzydła zaopatrzone są w gniazda, przeznaczone do dalszego montażu zawiasów, które osadzone są w ościeżnicy. System przesuwny - istnieje możliwość zastosowania do kolekcji systemu przesuwnego SPAZIO CD w standardzie wysokości skrzydła 2043 mm.

Laminat Połyskowy o gr. 0,7-0,8 mm to nowoczesny laminat o wysokim stopniu połysku, dający efekt odbicia lustrzanego. Charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o podwyższonej odporności na zarysowania.

Laminat Xtreme Matt o gr. 0,8 mm to innowacyjny laminat o matowej, nieodbijającej światła strukturze. Powierzchnia Xtreme Matt jest wytrzymała, odporna na zarysowania i łatwa w pielęgnacji. Struktura została dodatkowo wzmocniona własciwością Anti-Finger-Print, która chroni powierzchnię laminatu przed odciskami palców i śladami tłuszczu.

Drzwi DRE ILIS

Nowoczesny, odważny styl drzwi DRE ILIS zachwycił już wielu klientów. Trudno się dziwić; drzwi wyróżniają się swoją stylistyką i sprawiają, że ciężko jest oderwać od nich wzrok. Swój charakterystyczny wygląd zawdzięczają w dużej mierze użytym do ich wykończenia laminatom. Laminat Połyskowy i Laminat Xtreme Matt to najwyższej jakości wykończenia, które dostępne są w atrakcyjnych, modnych kolorach. Laminaty są odporne na zarysowania, a laminat Xtreme Matt został dodatkowo zabezpieczony przed śladami tłuszczu i odciskami palców. Laminat połyskowy dostępny w kolorach bianco, magnolia, moro, notte, vino, cubanit, gabbiano i bigio, a laminat Xtreme Matt dostępny jest w kolorach białym, antracytowym i czarnym. Drzwi dostępne są w opcji z tulejami wentylacyjnymi lub podcięciem wentylacyjnym.

W standardzie
-  krawędź bez przylgi
-  skrzydło oklejone laminatem połyskowym lub Xtreme Matt
-  ramiaki z płyty MDF
-  zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek magnetyczny oszczędnościowy
-  szyba MAT DRE gr. 4 mm w ILIS 1-3
-  wypełnienie z płyty MDF gr. 20 mm w ILIS 4
-  szyba zespolona bezpieczna MAT DRE gr. 8 mm w ILIS 5
-  gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80

Opcje bez dopłaty
-  szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta gr. 4 mm w ILIS 1-3
-  szyba zespolona bezpieczna przeźroczysta gr. 8 mm w ILIS 5
-  otwory pod tuleje wentylacyjne
-  skrzydło przesuwne o wysokości 2043 mm

UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) 111zł
Ocena: 5 / 5
Opinia: Doskonałe drzwi, polecam.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl