zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE połyskowe ILIS 2 wys. 2240

Drzwi połyskowe ILIS 2 wys. 2240
Skrzydła drzwi połyskowych DRE ILIS o niestandardowej wysokości 2240 to połączenie najwyższej jakości z odważną i nowoczesną stylistyką. Drzwi zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych. Dzięki swojej wysokości, drzwi idealnie sprawdzą się w wysokich pomieszczeniach. W standardzie drzwi posiadają krawędź bez przylgi, dzięki której zyskują wizualną lekkość i sprawiają jeszcze bardziej nowoczesne wrażenie. Konstrukcja drzwi cechuje się dobrą wytrzymałością, zagwarantowaną przez trwałą ramę z płyty MDF o którą wsparte jest całe skrzydło. W modelach 1, 2 i 3 występują szyby Mat DRE, Decormat Brąz, Decormat Grafit lub szyba przeźroczysta o grubości 4 milimetrów, zaś w modelu ILIS 5 dostępna jest szyba zespolona bezpieczna przeźroczysta o grubości 8 milimetrów. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji posiadamy wiele wzorów drzwi wewnętrznych. Nasi konsultanci doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z prezentowanym modelem drzwi DRE.
Cena: 1 351,00 zł
604 456 987
1351 In stock
UWAGA: Skrzydła zaopatrzone są w gniazda, przeznaczone do dalszego montażu zawiasów, które osadzone są w ościeżnicy. System przesuwny - istnieje możliwość zastosowania do kolekcji systemu przesuwnego SPAZIO CD w standardzie wysokości skrzydła 2043 mm.

Laminat Połyskowy o gr. 0,7-0,8 mm to nowoczesny laminat o wysokim stopniu połysku, dający efekt odbicia lustrzanego. Charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o podwyższonej odporności na zarysowania.

Laminat Xtreme Matt o gr. 0,8 mm to innowacyjny laminat o matowej, nieodbijającej światła strukturze. Powierzchnia Xtreme Matt jest wytrzymała, odporna na zarysowania i łatwa w pielęgnacji. Struktura została dodatkowo wzmocniona własciwością Anti-Finger-Print, która chroni powierzchnię laminatu przed odciskami palców i śladami tłuszczu.

Drzwi DRE ILIS

Nowoczesny, odważny styl drzwi DRE ILIS zachwycił już wielu klientów. Trudno się dziwić; drzwi wyróżniają się swoją stylistyką i sprawiają, że ciężko jest oderwać od nich wzrok. Swój charakterystyczny wygląd zawdzięczają w dużej mierze użytym do ich wykończenia laminatom. Laminat Połyskowy i Laminat Xtreme Matt to najwyższej jakości wykończenia, które dostępne są w atrakcyjnych, modnych kolorach. Laminaty są odporne na zarysowania, a laminat Xtreme Matt został dodatkowo zabezpieczony przed śladami tłuszczu i odciskami palców. Laminat połyskowy dostępny w kolorach bianco, magnolia, moro, notte, vino, cubanit, gabbiano i bigio, a laminat Xtreme Matt dostępny jest w kolorach białym, antracytowym i czarnym. Drzwi dostępne są w opcji z tulejami wentylacyjnymi lub podcięciem wentylacyjnym.

W standardzie
-  krawędź bez przylgi
-  skrzydło oklejone laminatem połyskowym lub Xtreme Matt
-  ramiaki z płyty MDF
-  zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek magnetyczny oszczędnościowy
-  szyba MAT DRE gr. 4 mm w ILIS 1-3
-  wypełnienie z płyty MDF gr. 20 mm w ILIS 4
-  szyba zespolona bezpieczna MAT DRE gr. 8 mm w ILIS 5
-  gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80

Opcje bez dopłaty
-  szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta gr. 4 mm w ILIS 1-3
-  szyba zespolona bezpieczna przeźroczysta gr. 8 mm w ILIS 5
-  otwory pod tuleje wentylacyjne
-  skrzydło przesuwne o wysokości 2043 mm

UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) 111zł
Ocena: 5 / 5
Opinia: Doskonałe drzwi, polecam.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry