zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Fosca

Drzwi DRE Fosca
Drzwi DRE Fosca to drzwi stanowiące idealną odpowiedź na rozterki wszystkich którzy szukają drzwi nie tylko wytrzymałych, ale również charakteryzujących się świetnym wyglądem i niecodzienną, ciekawą stylistyką. Dzięki zastosowaniu płycin HDF oklejonych srebrnym laminatem, które w ciekawy sposób grają z kolorem skrzydła i z przeszkleniami drzwi te sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie. Zastosowane w drzwiach przeszklenia są wykonane z najwyższej jakości szkła o grubości 4 milimetrów. Dostępne są szyby we wzorach Mat DRE, Decormat Brąz, Decormat Grafit i szyba przeźroczysta. Drzwi dostępne są w bogatej kolorystyce, zapewnianej przez okleiny z grup Dekor DRE Cell i Dekor 3D, występujące zarówno w kolorach drzewnych jak i w bardzo modnych barwach, takich jak biały mat czy czarna struktura. Zapraszamy do naszego salonu drzwi w Warszawie. Bogata ekspozycja pozwoli zaprezentować niezawodną jakość drzwi DRE oraz ich inne atuty. Na miejscu, nasi wyspecjalizowani pracownicy, odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem i doradzą, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne do Państwa mieszkania. Zapraszamy.
Cena: 627,00 zł
604 456 987
627 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Fosca

Te drzwi to bez wątpienia ciekawa opcja, charakteryzująca się stylistyką, która wprowadzi niezwykłe możliwości aranżacyjne do każdego wnętrza, i najwyższą jakością wykonania. Drzwi dostępne są w opcji z przylgą i bez przylgi. Szczególnie ciekawa jest opcja bezprzylgowa, która charakteryzuje się efektem idealnego licowania skrzydła drzwi z futryną. Drzwi posiadają mocną, wytrzymałą konstrukcję opartą o ramiaki z płyty MDF, które poza bardzo dobrą sztywnością i trwałością zapewniają drzwiom lekkość, bardzo wygodną podczas codziennego użytkowania. W modelach 1-3 występuje płycina HDF oklejona srebrnym laminatem, zaś w modelach 4-6 płycina w kolorze skrzydła. Drzwi dostępne w opcji z tulejami wentylacyjnymi lub podcięciem wentylacyjnym.

W STANDARDZIE
- ramiaki z płyty MDF
- szyba MAT DRE gr. 4 mm
- płyciny płaskie oklejone srebrnym laminatem (FOSCA 1-3) lub w kolorze skrzydła (FOSCA 4-6)

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- otwory pod tuleje wentylacyjne

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE za dopłatą
- krawędź bez przylgi
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

UWAGA: Możliwość wykonania dostawek przylgowych „40”. Do skrzydeł przylgowych FOSCA należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami.
Ocena: 5 / 5
Opinia: 5+
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry