zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Lexa A1

Drzwi DRE Lexa A1
Drzwi DRE Lexa wspaniale rozświetlą każde pomieszczenie. Jasne kolory, używane do pomalowania drzwi, dają się łatwo utrzymać w czystości. Dzięki zastosowaniu jasnej palety barw, pokój wyposażony w te drzwi nabiera nowoczesnego charakteru. Dostępne kolory to biały, ecru, latte i popielaty. Drzwi pomalowane są odpornym na czyszczenie lakierem akrylowym UV, który dodatkowo charakteryzuje się świetną odpornością na działanie promieni słonecznych. Przed malowaniem drzwi oklejone są specjalnym materiałem, który stanowi jednolity pokład i zapewnia najwyższą jakość produktu końcowego. Drzwi dostępne są jako drzwi przesuwne i drzwi podwójne, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do każdej przestrzeni. Drzwi DRE Lexa to sprawdzony wybór, który polecany jest przez wielu klientów.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Przeszklenia:
Kolorystyka:
Cena: 758,00 zł
604 456 987
758.00 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Lexa

Wewnętrzne drzwi malowane DRE Lexa dostępne są w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Te wysokiej jakości, tworzone z najwyższą troską o szczegóły drzwi uznanego producenta to wybór, na który zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów. Ich lekka i wytrzymała konstrukcja z płyty MDF zapewnia użytkownikom wygodę użytkowania i trwałość drzwi na lata. Drzwi dostępne są w pięciu wersjach, od drzwi pełnych do drzwi z czterema wstawionymi szybami. Do wyboru są zastosowane w drzwiach szyby. Dostępne modele to MAT DRE o grubości 4 milimetrów, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta. Drzwi dostępne są w wersji z tulejami wentylacyjnymi lub podcięciem wentylacyjnym.

W STANDARDZIE
- skrzydło malowane lakierem akrylowym UV
- ramiaki z płyty MDF
- szyba MAT DRE gr. 4 mm
- płyciny profilowane MDF gr. 19 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- otwory pod tuleje wentylacyjne

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE
- krawędź bez przylgi
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

UWAGA: Dla zapewnienia wysokiej jakości produktów malowanych, przed lakierowaniem zarówno skrzydła drzwiowe, jak i ościeżnice oklejone są specjalnym materiałem stanowiącym jednolity podkład.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Polecam drzwi wewnętrzne w firmie Hermes, super!
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl