zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Auri 4

Drzwi DRE Auri 4
Drzwi DRE Auri to najwyższa jakość i wspaniały design dostępne w świetnej cenie. Dzięki tym wytrzymałym drzwiom od uznanego, polskiego producenta wspaniale zaaranżujesz swoje wnętrze i nadasz mu wyrazistego charakteru. Drzwi dostępne są w wersji z przylgą i w szczególnie atrakcyjnie wyglądającej wersji bez przylgi, która charakteryzuje się idealnym licowaniem skrzydła drzwi z futryną. Dzięki solidnej, wytrzymałej konstrukcji drzwi DRE Auri przez lata zachowają swoje właściwości. Niezwykłą trwałość skrzydła drzwi zawdzięczają konstrukcji opartej o ramiaki z płyty MDF. Drzwi dostępne są w opcji z tulejami lub podcięciem wentylacyjnym. Te świetnie prezentujące się drzwi dostępne są w ośmiu modelach, wyróżniających się występowaniem, ilością i wielkością przeszkleń.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Przeszklenia:
Kolorystyka:
Cena: 590,00 zł
604 456 987
590.00 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Auri

Najwyższa jakość i wysoka wytrzymałość to tylko część zalet drzwi DRE Auri. Ich nowoczesne acz nienachalne linie sprawiają, że wielu klientów nie jest w stanie oderwać od nich wzroku. Zastosowane w przeszklonych modelach drzwi szyby to najwyższej jakości szkło. Dostępne są szyby Mat DRE, Decormat Brąz, Decormat Grafit i szyba przeźroczysta. Drzwi wykończone są przy użyciu wysokiej jakości oklein z grup Dekor DRE Cell i Dekor 3D, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i pięknym, naturalnym wyglądem. Dostępne są zarówno kolory drzewne, świetnie prezentujące się w klasycznych wnętrzach, jak i bardziej nowoczesne barwy. Drzwi dostępne są w opcji pojedynczej, podwójnej i przesuwnej.

W STANDARDZIE
- ramiaki z płyty MDF
- szyba MAT DRE gr. 4 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- otwory pod tuleje wentylacyjne

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE za dopłatą
- krawędź bez przylgi
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

UWAGA: Możliwość wykonania dostawek przylgowych „40”. Do skrzydeł przylgowych AURI należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Super obsługa, drzwi wewnętrzne rewelacja.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl