zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Vetro A15 Natura

Drzwi DRE Vetro A15 Natura
Drzwi DRE Vetro A Natura zachwycają swoją stylistyką. Duże przeszklenie, umieszczone na środku drzwi, dostępne jest w kilkunastu  różnych wariantach, różniących się od siebie wzorem. Zastosowane szyby zostały wykonane ze szkła najwyższej jakości. Dostępne są następujące modele szyb: szyba hartowana o grubości 8 milimetrów, Decormat Brąz, Decormat Grafit, Decormat i szyba przeźroczysta. Drzwi zostały wykończone z pomocą najwyższej jakości okleiny naturalnej, która charakteryzuje się świetnym, realistycznym wyglądem. Dostępne są następujące kolory okleiny: Dąb Bielony, Dąb Jasny, Orzech Ciemny, Heban i Wenge. Połączenie naturalnych kolorów okleiny i wzorzystych szyb sprawia duże wrażenie, sprawiając, że każde wnętrze, w których pojawią się drzwi DRE Vetro A zyska niepowtarzalny styl. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie. Bogata ekspozycja pozwoli zaprezentować niezawodną jakość drzwi DRE oraz ich inne atuty. Na miejscu, nasi wyspecjalizowani pracownicy, odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem i doradzą, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne do Państwa mieszkania. Zapraszamy.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Wentylacja:
Przeszklenia:
Kolorystyka:
Cena: 1 069,00 zł
604 456 987
1069.00 In stock
Szyby z kolekcji VETRO posiadają awers i rewers (ważne w zestawieniu obok siebie drzwi otwieranych odwrotnie). Przekroje poziome zamieszczone obok przedstawiają ułożenie szyby w wersji awers. Przy wyborze wersji rewers szyba jest obrócona o 180o wokół pionowej osi.

Przekrój poziomy drzwi VetroDANE TECHNICZNE:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Vetro A Natura

Znakomite drzwi wewnętrzne DRE Vetro A natura mogą służyć za definicję wysokiej jakości. Drzwi szczycą się również ciekawą stylistyką, która dopasuje się do wielu wnętrz. Drzwi dostępne są w opcji z przylgą. Drzwi cechują się nie tylko świetnym wyglądem, zapewnianym przez wzorzyste szyby, ale również świetnymi parametrami technicznymi dzięki zastosowanej konstrukcji. Dzięki ramie z płyty MDF wzmocnionej sklejką drzwi te charakteryzują się świetną sztywnością, a tak zbudowana konstrukcja zapewni im wytrzymałość i trwałość na lata. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym. Przy wyborze drzwi trzeba pamiętać, iż zamontowane szyby posiadają rewers i awers, co staje się istotną kwestią w kontekście montażu drzwi.

W STANDARDZIE
- rama z płyty MDF wzmocniona sklejką
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa
- szyba hartowana gr. 8 mm
- okleina naturalna

OPCJE BEZ DOPŁATY
- możliwość wykonania podcięcia wentylacyjnego (A)
- skrzydło z szybą w ułożeniu rewers
- VETRO A1 do wyboru cztery rodzaje szyby: DECORMAT, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO PRZESUWNE
- krawędź bez przylgi
- gniazdo pod zamek hakowy i/lub uchwyty

UWAGA: Skrzydła VETRO A w wersji przesuwnej nie pasują do systemu przesuwnego z kasetą ościeżnicową PA.

UWAGA: Brak możliwości skracania skrzydeł. Do skrzydeł VETRO należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami.
VETRO A - „80”-„100” - z podcięciem spełnia wymogi wentylacyjności. UWAGA: Specyfiką okleiny naturalnej jest możliwość wystąpienia różnic w usłojeniu i wybarwieniu. Różnice te nie mogą być podstawą uznania reklamacji.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Bardzo ładny model drzwi wewnętrznych.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl