zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Tixa

Drzwi DRE Tixa
Dzięki ciekawej stylistyce drzwi DRE Tixa rzucają się w oczy, a ich nowoczesne linie od razu nadają współczesny charakter każdemu wnętrzu! Drzwi zostały wykończone z pomocą okleiny CPL, charakteryzującej się świetną odpornością na zarysowania i zabrudzenia. Ponadto, okleina CPL w naturalnych kolorach posiada wspaniały, realistyczny wygląd. Dostępne kolory to Dąb walijski, Dąb Gray, Orzech Celini, Orzech, Kasztan i Orzech Palony. Dzięki takiej gamie kolorystycznej drzwi dopasują się do każdego wnętrza. Zastosowane w drzwiach przeszklenia wykonano z najwyższej jakości szkła. Szyby dostępne są we wzorach Mat DRE, Decormat Brąz, Decormat Grafit, dostępna jest również szyba przeźroczysta. Szyby posiadają 4 milimetry grubości. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie. Bogata ekspozycja pozwoli zaprezentować niezawodną jakość drzwi DRE oraz ich inne atuty. Na miejscu, nasi wyspecjalizowani pracownicy, odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem i doradzą, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne do Państwa mieszkania. Zapraszamy.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Przeszklenia:
Kolorystyka:
Cena: 775,00 zł
604 456 987
775.00 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Tixa

Najwyższa jakość, ciekawa stylistyka, dbałość o najlepsze standardy wykonania i znakomita wytrzymałość – tak w skrócie można podsumować drzwi DRE Tixa. Drzwi dostępne są w opcji przylgowej i bezprzyglowej. Szczególnie ciekawa jest opcja bez przylgi, która dzięki efektowi doskonałego licowania się skrzydła z futryną zyskuje wspaniałe, wizualne wrażenie lekkości. Drzwi zostały wykonane z trwałych ramiaków z klejonki iglastej i płyty MDF, dzięki czemu drzwi są jednocześnie lekkie i wytrzymałe. Drzwi dostępne są w 6 modelach, które różnią się od siebie ilością i wielkością występujących przeszkleń. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym i w opcji z tulejami wentylacyjnymi. Tuleje wentylacyjne mogą być wykonane z tworzywa lub ze stali.

W STANDARDZIE
- ramiaki z klejonki iglastej i płyty MDF
- szyba MAT DRE gr. 4 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- otwory pod tuleje wentylacyjne

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE
- krawędź bez przylgi
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

UWAGA: Do skrzydeł przylgowych TIXA należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami.
Ocena: 5 / 5
Opinia: interesujący wzór
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl