zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Vetro B11

Drzwi DRE Vetro B11
Drzwi DRE Vetro B to nie tylko niezwykle udana konstrukcja pod kątem technicznym, ale również niezwykle estetyczna. Dzięki zastosowanym przeszkleniom, zajmującym dominujące, środkowe miejsce na drzwiach, drzwi zwracają uwagę. Dodatkowo, wzory którymi zostały ozdobione szyby są niezwykle efektowne i nadadzą każdemu wnętrzu dodatkowego, nietuzinkowego charakteru. Należy pamiętać, że szyby zamontowane w drzwiach posiadają rewers i awers, co staje się istotną kwestią w kontekście montażu drzwi. Do wyboru są następujące wzory szyb: Decormat, Decormat Brąz, Decormat Grafit, szyba hartowana o grubości 8 milimetrów i szyba przeźroczysta. Drzwi zostały wykończone z pomocą najwyższej jakości oklein z grup Dekor DRE Cell i Dekor 3D. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie. Bogata ekspozycja pozwoli zaprezentować niezawodną jakość drzwi DRE oraz ich inne atuty. Na miejscu, nasi wyspecjalizowani pracownicy, odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem i doradzą, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne do Państwa mieszkania. Zapraszamy.
Cena: 621,00 zł
604 456 987
621 In stock
Szyby z kolekcji VETRO posiadają awers i rewers (ważne w zestawieniu obok siebie drzwi otwieranych odwrotnie). Przekroje poziome zamieszczone obok przedstawiają ułożenie szyby w wersji awers. Przy wyborze wersji rewers szyba jest obrócona o 180o wokół pionowej osi.

Przekrój poziomy drzwi VetroDANE TECHNICZNE:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Vetro B

Drzwi wewnętrzne najwyższej jakości, które dzięki swojej charakterystycznej szybie ozdobionej pięknymi wzorami sprawiają, że nie da się przejść obok nich obojętnie – takie są drzwi DRE Vetro B. Drzwi dostępne są jedynie w opcji przylgowej. Skrzydło drzwi zostało zbudowane w oparciu o mocną i trwałą konstrukcję z wytrzymałej płyty MDF wzmocnionej sklejką i wypełnieniem z płyty wiórowej otworowej, która zapewnia drzwiom świetną sztywność i sprawia, że drzwi zachowują swoje oryginalne właściwości nawet po latach użytkowania. Istnieje możliwość wykonania podcięcia wentylacyjnego w dolnej partii przeszklenia drzwi. Drzwi te doskonale będą pasowały do sypialni lub salonu, zaś ich prosta i elegancka stylistyka sprawi, że trudno będzie oderwać od nich wzrok.

W STANDARDZIE
- rama z płyty MDF wzmocniona sklejką
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa
- szyba hartowana gr. 8 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- możliwość wykonania podcięcia wentylacyjnego (B)
- VETRO B1 do wyboru cztery rodzaje szyby: DECORMAT, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- skrzydło z szybą w ułożeniu rewers

OPCJE ZA DOPŁATĄ - TYLKO BIAŁA MAT
-
skrzydło bezprzylgowe rozwierne  68zł
- UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy)

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź R5
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

UWAGA: Skrzydła VETRO B o szerokości „70” nie pasują do systemu przesuwnego z kasetą ościeżnicową PA.
UWAGA: Brak możliwości skracania skrzydeł. Do skrzydeł przylgowych VETRO należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami. VETRO B – nie spełnia wymogów wentylacyjności.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Polecam drzwi wewnętrzne w firmie Hermes, super!
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry