zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Tizano 1

Drzwi DRE Tizano 1
Charakterystyczny, niezwykle przemyślany design drzwi DRE Tizano sprawia, że dosłownie kradną one spojrzenie. Efekt ten drzwi zawdzięczają przeszkleniom, zmyślnie wkomponowanym w zgrabne linie skrzydła. Dostępne do wyboru są wzory Mat DRE, Decormat Brąz, Decormat Grafit i szyba przeźroczysta. Wszystkie z nich są wykonane ze szkła najwyższej jakości o grubości 4 milimetrów. Drzwi zostały wykończone z pomocą wytrzymałej na drobne uszkodzenia mechaniczne okleiny CPL. Okleina charakteryzuje się naturalnym, realistycznym wyglądem. Dostępna kolorystyka nawiązuje do barw drzewnych. Dostępne są następujące kolory okleiny: Dąb Walijski, Dąb Gray, Orzech Celini, Orzech, Kasztan i Orzech Palony. Drzwi DRE Tizano to prawdziwa ozdoba każdego wnętrza, obok której nie da się przejść obojętnie. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie. Bogata ekspozycja pozwoli zaprezentować niezawodną jakość drzwi DRE oraz ich inne atuty. Na miejscu, nasi wyspecjalizowani pracownicy, odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem i doradzą, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne do Państwa mieszkania. Zapraszamy.
Cena: 726,00 zł
604 456 987
726 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Tizano

Skrzydła drzwi wewnętrznych DRE Tizano zapewniają najwyższą jakość, świetny wygląd i uniwersalny design, który znakomicie dopasuje się do każdego wnętrza. Drzwi dostępne są w opcji z przylgą i bez przylgi. Bardzo ciekawą opcją jest opcja bezprzylgowa, która charakteryzuje się efektem doskonałego licowania się skrzydła drzwi z futryną. Dzięki temu, drzwi nabierają niepowtarzalnej, wizualnej lekkości. Drzwi bezprzylgowe zasłużenie cieszą się ostatnio ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Drzwi zostały oparte o mocną konstrukcję wykonaną z ramiaków z płyty MDF i klejonki iglastej. Dzięki temu charakteryzują się one dobrą sztywnością, lekkością i wytrzymałością na lata. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym lub z tulejami wentylacyjnymi.

W STANDARDZIE
- ramiaki z klejonki iglastej i płyty MDF
- szyba MAT DRE gr. 4 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta
- otwory pod tuleje wentylacyjne

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE
- krawędź bez przylgi
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

UWAGA: Do skrzydeł przylgowych TIZANO należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami.
Ocena: 5 / 5
Opinia: super
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry