zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Vetro B11 Natura

Drzwi DRE Vetro B11 Natura
Drzwi DRE Vetro B w wersji Natura to doskonałe drzwi wewnętrzne, charakteryzujące się prostą stylistyką z jednym dużym, dominującym przeszkleniem, charakterystycznym dla tej rodziny produktów. Drzwi dostępne są jedynie w wersji z przylgą. Skrzydło drzwi cechuje się świetną trwałością i sztywnością, dzięki wykorzystaniu ramy z płyty MDF wzmocnionej sklejką i wypełnieniu z płyty wiórowej otworowej. Dzięki takiej konstrukcji, drzwi są wytrzymałe i mocne. Dostępna jest opcja z podcięciem wentylacyjnym, wykonanym przy dolnej krawędzi szyby. Należy pamiętać, że za sprawą swoich charakterystycznych wzorów, szyby montowane w tych drzwiach posiadają awers i rewers, co jest istotną kwestią w kontekście prawidłowego montażu drzwi. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie. Bogata ekspozycja pozwoli zaprezentować niezawodną jakość drzwi DRE oraz ich inne atuty. Na miejscu, nasi wyspecjalizowani pracownicy, odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem i doradzą, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne do Państwa mieszkania. Zapraszamy.
Cena: 1 028,00 zł
604 456 987
1028 In stock
Szyby z kolekcji VETRO posiadają awers i rewers (ważne w zestawieniu obok siebie drzwi otwieranych odwrotnie). Przekroje poziome zamieszczone obok przedstawiają ułożenie szyby w wersji awers. Przy wyborze wersji rewers szyba jest obrócona o 180o wokół pionowej osi.

Przekrój poziomy drzwi VetroDANE TECHNICZNE:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Vetro B Natura

Pomimo, że dominujące na środku drzwi przeszklenie z charakterystycznymi wzorami jest dominującym elementem w stylistyce drzwi DRE Vetro B w wersji natura, warto zwrócić uwagę również na inne aspekty stylistyki tych znakomitych drzwi. Prosta, acz niezwykle udana linia, którą posiadają te drzwi sprawia duże wrażenie i podkreśla mocną konstrukcję skrzydła. Zastosowane szyby, które można wybrać spośród szyby hartowanej o grubości 8 milimetrów, szyb Decormat, Decormat Brąz, Decormat Grafit i szyby przeźroczystej sprawiają, że drzwi można aranżować na wiele sposobów, w zależności od charakteru wnętrza. Drzwi zostały wykończone z pomocą najwyższej jakości okleiny naturalnej, dostępnej w kolorach Dąb Bielony, Dąb Jasny, Orzech Ciemny, Heban i Wenge.

W STANDARDZIE
- rama z płyty MDF wzmocniona sklejką
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa
- szyba hartowana gr. 8 mm
- okleina naturalna

OPCJE BEZ DOPŁATY
- możliwość wykonania podcięcia wentylacyjnego (A)
- skrzydło z szybą w ułożeniu rewers
- VETRO B1 do wyboru cztery rodzaje szyby: DECORMAT, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO PRZESUWNE
- krawędź bez przylgi
- gniazdo pod zamek hakowy i/lub uchwyty

UWAGA: Skrzydła VETRO B w wersji przesuwnej nie pasują do systemu przesuwnego z kasetą ościeżnicową PA.

UWAGA: Brak możliwości skracania skrzydeł. Do skrzydeł VETRO należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami.
VETRO A - „80”-„100” - z podcięciem spełnia wymogi wentylacyjności. UWAGA: Specyfiką okleiny naturalnej jest możliwość wystąpienia różnic w usłojeniu i wybarwieniu. Różnice te nie mogą być podstawą uznania reklamacji.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Polecam drzwi wewnętrzne w firmie Hermes, super!
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry