zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Vetro C01B

Drzwi DRE Vetro C01B
Dzięki świetnemu wyglądowi skrzydła drzwi DRE Vetro C zachwycają od pierwszego spojrzenia i nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. Charakterystyczne, duże przeszklenie dominujące w linii drzwi skupia na sobie uwagę, zwłaszcza w wersji z wzorzystymi szybami. Zastosowana w drzwiach szyba to szyba hartowana o grubości 8 milimetrów. Należy pamiętać, że szyba zastosowana w drzwiach posiada awers i rewers, co staje się bardzo istotną kwestią w kontekście montażu drzwi we właściwy sposób. Drzwi zostały wykończone za pomocą najwyższej jakości okleiny z grupy Dekor DRE Cell, która cechuje się bardzo dobrą odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia i posiadają bardzo szeroką dostępną kolorystykę. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Warszawie. Bogata ekspozycja pozwoli zaprezentować niezawodną jakość drzwi DRE oraz ich inne atuty. Na miejscu, nasi wyspecjalizowani pracownicy, odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktem i doradzą, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne do Państwa mieszkania. Zapraszamy.
Cena: 912,00 zł
604 456 987
912 In stock
Szyby z kolekcji VETRO posiadają awers i rewers (ważne w zestawieniu obok siebie drzwi otwieranych odwrotnie). Przekroje poziome zamieszczone obok przedstawiają ułożenie szyby w wersji awers. Przy wyborze wersji rewers szyba jest obrócona o 180o wokół pionowej osi.

Przekrój poziomy drzwi VetroDANE TECHNICZNE:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Vetro C

Skrzydła drzwi wewnętrznych DRE Vetro C to najwyższa jakość w niezwykle efektownej formie. Duże, charakterystyczne dla całej rodziny DRE Vetro przeszklenie, w wersji C zwęża się w kierunku środka drzwi, co nadaje całemu skrzydłu dodatkowego dynamizmu. Drzwi dostępne są jedynie w opcji z przylgą. Drzwi dostępne są w pięciu niezwykle atrakcyjnych wzorach. Drzwi cechuje świetna wytrzymałość, uzyskana dzięki mocnej ramie z płyty MDF wzmocnionej sklejką. Dzięki temu, drzwi są niezwykle trwałe, przez co zachowują swoje właściwości przez lata. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym wykonanym w dolnej partii szyby, które w wersjach 80, 90 i 100 centymetrowych spełnia normy wentylacji.

W STANDARDZIE
- rama z płyty MDF wzmocniona sklejką
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa
- szyba hartowana gr. 8 mm, o zmiennej szerokości, zależnej od szerokości skrzydła

OPCJE BEZ DOPŁATY
- możliwość wykonania podcięcia wentylacyjnego (C)
- skrzydło z szybą w ułożeniu rewers

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź R5
- 3 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

UWAGA: Brak możliwości skracania skrzydeł. Do skrzydeł przylgowych VETRO należy stosować ościeżnice z 3 zawiasami. VETRO B – nie spełnia wymogów wentylacyjności.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Polecam drzwi wewnętrzne w firmie Hermes, super!
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry