zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Carla 1

Drzwi DRE Carla 1
Drzwi wewnętrzne płytowe DRE Carla to sprawdzony wybór, który spełni wymagania wszystkich osób wymagających najwyższej jakości wykonania. Drzwi dostępne są w wersji z przylgą i bez przylgi. Wytrzymała, trwała, solidna konstrukcja oparta jest o ramę z drewna iglastego. Wypełnienie skrzydła stanowi plaster miodu lub płyta wiórowo-otworowa, dzięki czemu drzwi zachowują zarówno lekkość, jak i bardzo dobrą wytrzymałość. Dostępne są szyby kora biała 4 milimetry, chinchila, żaluzja, MAT DRE, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT lub szyba mleczna, zespolona bezpieczna, które pozwalają na dogodne dopasowanie drzwi do przestrzeni. Drzwi dostępne są w wersjach z tulejami wentylacyjnymi, podcięciem wentylacyjnym lub kratkami wentylacyjnymi. Kratki wentylacyjne wykonane są z tworzywa lub aluminium.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 489,00 zł
604 456 987
489.00 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Carla

Dostępne są w czterech modelach, które polakierowane są za pomocą farb z grup Dekor DRE-Cell 1, DRE-Cell 2 i Dekor 3D. Dostępne barwy nawiązują głównie do estetyki drzewnej i naturalnej, nie brakuje jednak bardziej nowoczesnych kolorów, takich jak biały mat i struktura, srebrny, czarny lub siwy strukturalny. Odcienie dąb szary ryfla i dąb toffi dostępne są jedynie w usłojeniu poziomym. Modele drzwi Carla różnią się od siebie ułożeniem i występowaniem szyb. Drzwi dostępne są w wersji jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Drzwi jednoskrzydłowe dostępne są w rozmiarach od 60 do 100 centymetrów, drzwi dwuskrzydłowe z przylgą dostępne są w rozmiarach od 120 do 200 centymetrów, a drzwi bez przylgi od 120 do 180 centymetrów.

Białe drzwi DRE Carla

W STANDARDZIE
- rama z drewna iglastego
- wypełnienie „plaster miodu”
- szyba kora biała gr. 4 mm

OPCJE BEZ DOPŁATY
- szyby chinchila lub żaluzja
- tuleje wentylacyjne
- trzeci zawias do skrzydła przylgowego

SKRZYDŁO PRZYLGOWE
- krawędź prosta, ramka przyszybowa płaska, płyciny profilowane MDF gr. 19 mm
- 2 zawiasy wkręcane koloru srebrnego
- zamek zasuwkowy na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE
- krawędź bez przylgi, ramka przyszybowa płaska, płyciny profilowane MDF gr. 19mm
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy

OPCJE ZA DOPŁATĄ
- szyba dekoracyjna MAT DRE, DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT (dotyczy skrzydła)
CARLA 20 - 12zł
CARLA 30 - 62zł
CARLA 40 - 49zł
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa 111zł
- listwa przymykowa drzwi dwuskrzydłowych bezprzylgowych - 20zł

UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych SKRZYDŁO PRZYLGOWE (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) - 111zł

Białe drzwi DRE

Prezentujemy najmodniejsze i ponadczasowe, białe drzwi DRE. Model Carla, to jeden z najpopularniejszych, doceniany przez szerokie grono naszych klientów. Świetnie sprawdza się w różnych rodzajach wyposażenia wnętrza, zarówno w nowoczesnym ale też klasycznym a szczególnie w stylu skandynawskim. Cechą charakterystyczną drzwi jest szeroki wybór kolorów, prócz białego, występują one jeszcze w dwudziestu pięciu innych najmodniejszych kolorach. Oznacza to, że dopasowanie ich do aranżacji mieszkania nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Drzwi DRE, to znana i ceniona na polskim rynku marka. Dzięki temu, mają Państwo gwarancję, że zakupiony model, posłuży przez wiele lat. Ten model drzwi nadaje się zarówno do pokojów ale też kuchni czy łazienki, dzięki możliwości dodania podcięć wentylacyjnych lub tulei. Szerokość skrzydła również nie stanowi większego problemu, białe drzwi DRE występują w szerokościach od 60 do 100cm. Dodatkowym atutem jest tez ich bogate wzornictwo.
Jesteśmy pewni, że proponowany przez nas model spełni Państwa najbardziej wygórowane oczekiwania.

Ocena: 5 / 5
Opinia: Drzwi godne polecenia, modne i solidne.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Super drzwi
Ocena: 5 / 5
Opinia: Doskonały wybór
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl