zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE ARCO UNI W3P

Drzwi POL-SKONE ARCO UNI W3P
Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Arco Uni charakteryzują się wykorzystaniem powierzchni Uni Mat. Powierzchnia ta cechuje się jedwabistą haptyką, która wspólnie ze specjalną powłoką, cechującą się odpornością na ślady po palcach, sprawia, że skrzydło drzwi bardzo łatwo jest utrzymać w nieskazitelnej czystości. Przy okazji dzięki powierzchni Uni Mat drzwi wyróżniają się swoim wyglądem. Dodatkowo, niepowtarzalny charakter drzwi Pol-Skone Arco Uni podkreśla ich nietuzinkowa kolorystyka, utrzymana w spokojnych barwach. Dostępne kolory to szary, stalowy, beż, grafit i dąb mat. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym, które jeszcze bardziej rozszerza gamę możliwych zastosowań drzwi. Dzięki swym unikalnym właściwościom drzwi Arco Uni świetnie sprawdzą się w wielu wnętrzach. Zapraszamy również do naszego Warszawskiego salonu, gdzie na bogatej ekspozycji, będziesz mieć możliwość zapoznania się z przykładowymi modelami marki Pol-Skone. Dodatkowo na możesz zadać pytania naszym konsultantom oraz zapoznać się z szeregiem katalogów i obejrzeć próbniki kolorów. Zapraszamy.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 523,00 zł
604 456 987
523.00 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- podcięcie wentylacyjne 37ZŁ
Szkło laminowane (dot. 1 szyby):
wersja W02 - 22zł
wersja W2D - 155zł
wersja W5S - 69zł

Drzwi Pol-Skone Arco

Drzwi wewnętrzne najwyższej jakości Pol-Skone Arco Uni to bardzo ciekawa propozycja, która za sprawą powierzchni Uni Mat zdecydowanie wyróżnia się spośród innych skrzydeł drzwi. Drzwi dostępne są zarówno w wersji z przylgą jak i bez przylgi. Szczególnie ciekawą jest opcja drzwi bezprzylgowych, w której dzięki efektowi doskonałego licowania się drzwi z futryną, skrzydło zyskuje niepowtarzalną, wizualną lekkość, co wygląda szczególnie efektownie w nowoczesnych wnętrzach. Konstrukcja drzwi została oparta o bazę z wytrzymałego ramiaka z wysokiej jakości MDF, który został pokryty powierzchnią Uni Mat. Dostępne we wzorach z przeszkleniami szyby są wykonane z białego, matowego szkła lub szkła laminowanego o grubości 4 milimetrów.

Drzwi zbudowane są na bazie ramiaka z wysokiej jakości MDF pokrytego powierzchnią UNI MAT. Powierzchnia UNI MAT charakteryzuje się jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na ślady po palcach.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały mat o grubości 4 mm
- wersje W2D, W5S, W05, W6S1, W6S2, W6S3 szkło hartowane biały/brąz mat o grubości 4 mm
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ B – do ościeżnicy system DIN, typ D – do ościeżnicy MDF lub drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („60”-90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
- brak możliwości zastosowania uszczelki opadającej
Ocena: 5 / 5
Opinia: Bardzo ładny i dobry model drzwi wewnętrznych, godny polecenia.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl