zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE INTERSOLID 09

Drzwi POL-SKONE INTERSOLID 09
Najwyższej jakości eleganckie drzwi Pol-Skone Intersolid posiadają klasyczną linię, która uniwersalnie dopasuje się do wielu wnętrz i nada im klasy. Drzwi dostępne są zarówno w wersji z przylgą, jak i bez przylgi. Wersja bez przylgi prezentuje się szczególnie dobrze, dzięki efektowi doskonałego licowania się drzwi z futryną. Dzięki temu, że powierzchnia skrzydła i ościeżnicy tworzy jednolitą płaszczyznę, podczas użytkowania drzwi sprawiają wrażenie niepowtarzalnej lekkości. Drzwi posiadają mocną i trwałą konstrukcję, złożoną z wytrzymałego ramiaka obłożonego dwiema płytami HDF, które zostały pokryte okleiną naturalną. Zarówno ramiak, jak i frezowane płyciny charakteryzują się pionowym układem usłojenia. Drzwi dostępne w opcji z pocięciem wentylacyjnym. Zapraszamy również do naszego sklepu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele marki Pol-Skone, które nasi pracownicy dokładnie zaprezentują lub na ich podstawie omówią interesujący model. Jesteśmy również do dyspozycji poprzez telefon i email. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej wizyty naszego konsultanta, który dokona niezbędnych pomiarów w mieszkaniu i zaproponuje najdogodniejsze rozwiązania.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 1 047,00 zł
604 456 987
1047.00 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ K, typ C, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dot. skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym) 25zł
- drzwi niższe o 50 mm bez dopłaty
- drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm +10%
- podcięcie wentylacyjne 62zł

Drzwi Pol-Skone Intersolid

Dostępne są w 18 wzorach, które różnią się kształtem i ułożeniem płycin i przeszkleń. Wszystkie wzory drzwi łączy klasyczna, pełna stylu linia, która świetnie sprawdzi się w każdej aranżacji. Zastosowane w drzwiach przeszklenia zostały wykonane z najwyższej jakości szkła o grubości 4 milimetrów. Szyby dostępne są we wzorach biały mat i gładkim bezbarwnym przeźroczystym. Drzwi zostały wykończone najwyższej jakości okleiną naturalną, która charakteryzuje się dobrą odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne i świetnym, realistycznym wyglądem. Okleina dostępna w kolorach Jasny dąb, Limba, Dąb europejski, Dąb rustikal, heban, ciemny orzech, jasny orzech, cappuccino, mokka i teak.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema płytami HDF pokrytymi naturalnymi okleinami. Układ usłojenia ramiaka oraz frezowanych płycin jest pionowy.


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały mat lub gładkie bezbarwne przezroczyste o grubości 4 mm
- zamek jednopunktowy wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej, typ M – skrzydło do ościeżnicy metalowej („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
Ocena: 5 / 5
Opinia: Super obsługa, drzwi wewnętrzne rewelacja.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl