zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE SABIA W03

Drzwi POL-SKONE SABIA W03
Wygląd drzwi wewnętrznych Pol-Skone Sabia we wspaniały sposób oddaje ich charakter i wykonanie – patrząc na nie od razu wiemy, że to mocne drzwi, które w każdym wnętrzu będą przyciągały wzrok. Drzwi dostępne są w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Wersja bez przylgi cechuje się efektem doskonałego licowania się drzwi z futryną, w wyniku czego skrzydło drzwi wraz z ościeżnicą tworzą jednolitą powierzchnię. Sprawia to, że podczas obserwowania użytkowania drzwi wydają się one bardzo lekkie. Drzwi zostały skonstruowane z wytrzymałego i mocnego ramiaka drewnianego obłożonego dwiema płytami HDF, które zostały obłożone okleiną naturalną najwyższej jakości. Drzwi dostępne są w wersji z podcięciem wentylacyjnym. Zapraszamy również do naszego sklepu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele marki Pol-Skone, które nasi pracownicy dokładnie zaprezentują lub na ich podstawie omówią interesujący model. Jesteśmy również do dyspozycji poprzez telefon i email. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej wizyty naszego konsultanta, który dokona niezbędnych pomiarów w mieszkaniu i zaproponuje najdogodniejsze rozwiązania.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 1 220,00 zł
604 456 987
1220.00 In stock
STANDARDOWE DODATKOWE (za dopłatą)
trzeci zawias w skrzydle:
- kryty DUO dla szer. „60”-„80” 98zł
- drzwi niższe o 55 mm bez dopłaty
- podcięcie wentylacyjne 62zł

Drzwi Pol-Skone Sabia

Cechują się mocnym wyglądem, który jest niezwykle efektowny. Drzwi przyciągają uwagę, i sprawiają, że ciężko jest oderwać od nich wzrok. Jednocześnie mogą one stanowić ciekawy element uniwersalny, który dobrze dopasuje się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Drzwi dostępne w trzech wzorach, które charakteryzują się różną liczą przeszkleń. Wykorzystane w produkcji drzwi szyby zostały wykonane z najwyższej jakości szkła o grubości 4 milimetrów. Szyby dostępne są we wzorach biały mat i brąz mat. Drzwi zostały wykończone za pomocą najwyższej jakości okleiny naturalnej, charakteryzującej się realistycznym wyglądem i dobrą odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne. Okleina dostępna w kolorach dąb naturalny, orzech średni i orzech czarny.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi okleiną naturalną. Układ usłojenia paneli jest poziomy, powierzchnia z głęboką strukturą drewna.

STANDARDOWE
- szkło biały/brąz mat o grubości 4 mm
- zamek magnetyczny wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: kryty DUO do systemu bezprzylgowego („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
- brak możliwości zastosowania uszczelki opadającej
Ocena: 5 / 5
Opinia: Doskonałe drzwi wewnętrzne, mam i polecam, są super.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl