zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE SEMPRE INSERTO W02

Drzwi POL-SKONE SEMPRE INSERTO W02
Klasyczna, uniwersalna stylistyka wyróżniająca się interesującymi detalami i najwyższa jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że drzwi Pol-Skone Sempre Inserto są bardzo ciekawą pozycją. Te znakomite drzwi wewnętrzne dostępne są w wersji z przylgą i bez przylgi. Wersja bez przylgi charakteryzuje się efektem doskonałego licowania się drzwi z futryną, dzięki czemu skrzydło drzwi i ościeżnica tworzą jednolitą powierzchnię. Drzwi posiadają mocną konstrukcję. Zostały one zbudowane z wytrzymałego ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF, które zostały pokryte naturalnymi okleinami o realistycznym wyglądzie. Drzwi charakteryzują się tym, że ich powierzchnia jest ryflowana. Drzwi Pol-Skone Sempre Inserto dostępne są w wersji z podcięciem wentylacyjnym. Zapraszamy również do naszego sklepu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele marki Pol-Skone, które nasi pracownicy dokładnie zaprezentują lub na ich podstawie omówią interesujący model. Jesteśmy również do dyspozycji poprzez telefon i email. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej wizyty naszego konsultanta, który dokona niezbędnych pomiarów w mieszkaniu i zaproponuje najdogodniejsze rozwiązania.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 1 280,00 zł
604 456 987
1280.00 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ K, typ C, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- kryty DUO dla szer. „60”-„80” 98zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm +10%
- podcięcie wentylacyjne 62zł

Drzwi Pol-Skone Sempre Inserto

Charakteryzują się pozornie prostą stylistyką, jednak wyróżniają je detale w postaci fornirowanych paneli, które w ciekawy sposób nadają drzwiom dodatkowego charakteru. Drzwi dostępne są w pięciu modelach, różniących się ilością zastosowanych przeszkleń. Same przeszklenia zostały wykonane z najwyższej jakości szkła o grubości 4 milimetrów. Szyby dostępne są we wzorach biały mat i brąz mat. Drzwi zostały pokryte okleiną naturalną, która cechuje się bardzo dobrą odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania, i realistycznym, drewnianym wyglądem. Drzwi dostępne są w kolorach dąb europejski, ciemny orzech, jasny orzech i heban. Układ usłojenia na panelach drzwi jest poziomy.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi naturalnymi okleinami. Układ usłojenia na panelach jest poziomy, powierzchnia ryflowana.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały/brąz mat o grubości 4 mm
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Bardzo ładne drzwi wewnętrzne, polecam.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl