zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE SEMPRE VERSE W04

Drzwi POL-SKONE SEMPRE VERSE W04
Eleganckie drzwi, o prostej acz efektownej stylistyce, o wytrzymałej konstrukcji i wykonane z najwyższej jakości materiałów – takie właśnie są drzwi Pol-Skone Sempre Verse. Te znakomite drzwi dostępne są w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Wersja bezprzylgowa cechuje się efektem doskonałego licowania się drzwi z futryną, dzięki czemu skrzydło drzwi tworzy jednolitą powierzchnię z ościeżnicą. Wzory W01, W03 i W04 drzwi cechują się przeszkleniami w postaci prostokątnych szyb umiejscowionych w centralnej części skrzydła. Drzwi posiadają wytrzymałą konstrukcję zbudowaną z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni Lamistone CPL, Silkstone lub pokryte okleiną naturalną. Drzwi dostępne w opcji z podcięciem wentylacyjnym. Zapraszamy również do naszego sklepu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele marki Pol-Skone, które nasi pracownicy dokładnie zaprezentują lub na ich podstawie omówią interesujący model. Jesteśmy również do dyspozycji poprzez telefon i email. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej wizyty naszego konsultanta, który dokona niezbędnych pomiarów w mieszkaniu i zaproponuje najdogodniejsze rozwiązania.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 1 303,00 zł
604 456 987
1303.00 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” (nie dot. W01, W03, W04) +20%
Trzeci zawias w skrzydle lub zawias regulowany (cena za 1 szt.):
- typ B, typ D, typ K, typ C, typ M dla szer. „70”-„80” - 18zł
- kryty DUO dla szer. „70”-„80” - 98zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- podcięcie wentylacyjne (FORNIROWANE) - 62zł
- podcięcie wentylacyjne (LAMISTONE, SILKSTONE) - 37zł

Drzwi Pol-Skone Sempre Verse

Dostępne wzory W01, W03 i W04 cechują się dominującymi w linii drzwi przeszkleniami w centralnej części skrzydła. Zastosowane w drzwiach szyby zostały wykonane z najwyższej jakości szkła i dostępne są we wzorach szkło hartowane Decormat biały, Decormat brąz, grafit satyna. Na ramiakach pionowych drzwi układ usłojenia jest pionowy, zaś na panelach układ usłojenia jest poziomy. Drzwi posiadają powierzchnie Lamistone CPL, Silkstone lub zostały wykończone okleiną naturalną. Dzięki temu, drzwi te dostępne są w niezwykle bogatej kolorystyce, obejmującej 40 pięknych kolorów. Dostępne są zarówno jasne i ciemne barwy drzewne, jak i niezwykle modne jednolite kolory, takie jak biały, szary czy antracyt.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILKSTONE lub pokryte naturalnymi okleinami. Na  ramiakach pionowych układ usłojenia pionowy, na panelach układ usłojenia poziomy.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- wymiennie: szkło hartowane Decormat biały, Decormat brąz, grafit satyna (wzory W01-W04); szkło hartowane biały mat, brąz mat, grafit satyna (wzór W05)
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ B – do ościeżnicy system DIN, typ D – do ościeżnicy drewnianej (kolekcje LAMISTONE, SILKSTONE), typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej (kolekcje FORNIROWANE GRUPA A, B, C), typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („70”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Bardzo ładny i dobry model drzwi wewnętrznych, godny polecenia.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl