zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE SEMPRE VERSE W05

Drzwi POL-SKONE SEMPRE VERSE W05
Najwyższej jakości drzwi Pol-Skone Sempre Verse we wzorach W03P i W05 cechują się mocną, wytrzymałą konstrukcją i prostą acz efektowną stylistyką. Te znakomite drzwi wewnętrzne dostępne są w wersji przylgowej i bez przylgi. Wersja bez przylgi wyróżnia się efektem doskonałego licowania się drzwi z futryną, dzięki czemu skrzydło drzwi tworzy jednolitą powierzchnię z ościeżnicą. Taki zabieg nadaje drzwiom niepowtarzalnej lekkości w trakcie pracy. Drzwi zostały skonstruowane w oparciu o trwały i mocny ramiak drewniany obłożony dwoma gładkimi płytami HDF, które posiadają powierzchnie Lamistone CPL, Silkstone, lub pokryte są naturalnymi okleinami o realistycznym wyglądzie. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym. Zapraszamy również do naszego sklepu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele marki Pol-Skone, które nasi pracownicy dokładnie zaprezentują lub na ich podstawie omówią interesujący model. Jesteśmy również do dyspozycji poprzez telefon i email. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej wizyty naszego konsultanta, który dokona niezbędnych pomiarów w mieszkaniu i zaproponuje najdogodniejsze rozwiązania.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 922,00 zł
604 456 987
922.00 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” (nie dot. W01, W03, W04) +20%
Trzeci zawias w skrzydle lub zawias regulowany (cena za 1 szt.):
- typ B, typ D, typ K, typ C, typ M dla szer. „70”-„80” - 18zł
- kryty DUO dla szer. „70”-„80” - 98zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- podcięcie wentylacyjne (FORNIROWANE) - 62zł
- podcięcie wentylacyjne (LAMISTONE, SILKSTONE) - 37zł

Drzwi Pol-Skone Sempre Verse

Cechują się prostą, uniwersalną elegancją, dzięki której dopasują się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Na ramiakach pionowych drzwi układ usłojenia jest pionowy, zaś na panelach układ usłojenia jest poziomy. Wzór W03P reprezentuje drzwi pełne, zaś wzór W05 to drzwi posiadające jedną, dużą i dominującą szybę w środkowej części skrzydła, biegnącą od góry do dołu. Szyba została wykonana z najwyższej jakości szkła hartowanego, dostępnego we wzorach biały mat, brąz mat i grafit satyna. Drzwi posiadają okleinę naturalną lub powierzchnię Lamistone CPL lub Silkstone, dzięki czemu wyróżniają się wyjątkowo bogatą dostępną kolorystyką, dzięki której można dopasować je do każdego wnętrza.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILKSTONE lub pokryte naturalnymi okleinami. Na  ramiakach pionowych układ usłojenia pionowy, na panelach układ usłojenia poziomy.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- wymiennie: szkło hartowane Decormat biały, Decormat brąz, grafit satyna (wzory W01-W04); szkło hartowane biały mat, brąz mat, grafit satyna (wzór W05)
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ B – do ościeżnicy system DIN, typ D – do ościeżnicy drewnianej (kolekcje LAMISTONE, SILKSTONE), typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej (kolekcje FORNIROWANE GRUPA A, B, C), typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („70”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Drzwi rewelacja. Polecam.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl