zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE VITTORIA-W 01S10

Drzwi POL-SKONE VITTORIA-W 01S10
Znakomite skrzydła drzwi Pol-Skone Vittoria-W cechuje się niezwykle klasyczną, atrakcyjną i przyciągającą wzrok stylistyką. Drzwi dostępne są w opcji z przylgą i bez przylgi. Szczególnie ciekawym wyborem jest opcja bez przylgi, która cechuje się efektem doskonałego licowania się skrzydła z futryną, dzięki czemu tworzy ono jednolitą powierzchnię z ościeżnicą. Drzwi posiadają wytrzymałą konstrukcję, która zapewnia im świetną trwałość i sztywność. Ich konstrukcja opiera się o mocny ramiak drewniany z wypełnieniem w formie plastra miodu, płyty wiórowej otworowanej lub pełnej. Ramiak drzwi został obłożony dwiema płytami HDF, które zostały pokryte okleiną naturalną najwyższej jakości. Drzwi dostępne w opcji z podcięciem wentylacyjnym. Zapraszamy również do naszego sklepu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele marki Pol-Skone, które nasi pracownicy dokładnie zaprezentują lub na ich podstawie omówią interesujący model. Jesteśmy również do dyspozycji poprzez telefon i email. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej wizyty naszego konsultanta, który dokona niezbędnych pomiarów w mieszkaniu i zaproponuje najdogodniejsze rozwiązania.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Wypełnienie skrzydła:
Kolorystyka:
Cena: 1 523,00 zł
604 456 987
1523.00 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
- wypełnienie z płyty wiórowej otworowanej 111zł
- wypełnienie z płyty wiórowej pełnej 141zł
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ B, typ D, typ K, typ C, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- ramiak (umożliwiający samodzielne skrócenie do 50 mm) 25zł
- ramiak (umożliwiający samodzielne skrócenie do 90 mm) 49zł
- wzmocnienie pod samozamykacz 31zł
- zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dot. skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym) 25zł
- drzwi niższe o 50 mm lub 100 mm bez dopłaty
- podcięcie wentylacyjne 62zł

Drzwi Pol-Skone Vittoria-W

Dostępne są w trzech modelach, które różnią się ilością przeszkleń, natomiast łączy je klasyczna, elegancka i efektowna stylistyka. Przeszklenia zastosowane w drzwiach zostały wykonane z najwyższej jakości szkła o grubości czterech milimetrów. Dostępne wzory szyb obejmują szkło biały mat i szkło gładkie bezbarwne przeźroczyste. Układ usłojenia ramiaka drzwi oraz frezowanych płyt jest pionowy. Drzwi zostały wykończone z pomocą najwyższej jakości okleiny naturalnej, która cechuje się realistycznym wyglądem i bardzo dobrą odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania. Okleina dostępna jest w niezwykle atrakcyjnych barwach drewnianych, dostępnych zarówno w jasnych odcieniach, takich jak limba czy jasny dąb, jak i ciemnych, takich jak heban czy ciemny orzech.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi okleiną naturalną. Układ usłojenia ramiaka oraz frezowanych płycin jest pionowy. Standardowe wypełnienie stanowi warstwa o strukturze „plastra miodu”.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały mat lub gładkie bezbarwne przezroczyste o grubości 4 mm
- zamek jednopunktowy wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ B – do ościeżnicy system DIN, typ D – do ościeżnicy drewnianej (kolekcje FORNIROWANE GRUPA A), typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej (kolekcje FORNIROWANE GRUPA B, C), typ M – skrzydło do ościeżnicy metalowej („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
Ocena: 5 / 5
Opinia: Świetny model drzwi wewnętrznych, polecam.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl