zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE SEMPRE W05

Drzwi POL-SKONE SEMPRE W05
Niezwykle bogaty wybór dostępnych wzorów i kolorów sprawia, że drzwi Pol-Skone Sempre stanowią wzór wszechstronności w swojej klasie. Dostępnych jest dwadzieścia wzorów drzwi, dzięki którym skrzydło drzwi można idealnie dopasować do swoich potrzeb. Skrzydła drzwi posiadają również możliwość zastosowania jednostronnej tablicy magnetycznej. Zastosowane w części wzorów drzwi przeszklenia zostały wykonane z najwyższej jakości szkła o grubości 4 milimetrów. Szyby dostępne są we wzorach biały mat, brąz mat i grafit mat. We wzorze drzwi W01 i W05 stosuje się szkło hartowane. Drzwi dostępne są w bogatej kolorystyce, na którą składają się atrakcyjne barwy naturalnego drewna, jak i najbardziej pożądane kolory jednolite, czyli biały, szary i antracyt. Zapraszamy do naszego salonu drzwi w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele drzwi Pol-Skone, które można obejrzeć, a nasi wykwalifikowani konsultanci omówią ich zalety i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z technologią wykonania oraz ich zaletami. Zapraszamy.
Cena: 922,00 zł
604 456 987
922 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ B, typ D, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- kryty DUO dla szer. „60”-„70” 98zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm +10%
- podcięcie wentylacyjne 37zł

Drzwi Pol-Skone Sempre

Niezwykle wszechstronne i posiadające niemalże nieskończone możliwości aranżacyjne dzięki ilości wzorów i dostępnej bogatej kolorystyce drzwi Pol-Skone Sempre cechują się świetną trwałością, przystępną ceną i najwyższą jakością wykorzystanych materiałów. Drzwi dostępne są w opcji przylgowej i bezprzylgowej. Szczególnie atrakcyjna jest opcja bez przylgi, która dzięki efektowi doskonałego licowania się powierzchni skrzydła z futryną nadaje drzwiom niezwykłej gracji i elegancji podczas pracy. Drzwi posiadają pionowy układ usłojenia na ramiaku, zaś usłojenie płycin i paneli zależne jest od wybranego wzoru. Drzwi zostały skonstruowane w oparciu o wytrzymały ramiak drewniany obłożony dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni Lamistone CPL lub Silkstone. Drzwi dostępne w opcji z podcięciem wentylacyjnym.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILKSTONE. Układ usłojenia ramiaka jest pionowy, na płycinach i panelach
w zależności od wzoru, poziomy (W02-W02A, W03-W03A) lub pionowy (W00,W04). Skrzydła posiadają również możliwość zastosowania jednostronnej tablicy magnetycznej (Z/AZ) oraz jednostronnego lustra (WL Z, WL A/Z).

NOWOŚĆ
Możliwość zamówienia skrzydła oraz ościeżnicy w dostępnej kolorystyce z poziomym układem usłojenia w cenie standardowego zestawu. Rozwiązanie dotyczy tylko drzwi w kolorystyce: 256, 293, 294, 295, 296 oraz z zastosowaniem ościeżnicy regulowanej DIN oraz DIN DUO.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały/brąz/grafit 4 mm wzór W01, W05 szkło hartowane 4 mm
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ B – do ościeżnicy system DIN, typ D – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Polecam drzwi wewnętrzne w firmie Hermes, super!

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry