zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE MODERN 05S8

Drzwi POL-SKONE MODERN 05S8
Klasyczna, ciekawa i prosta linia drzwi wewnętrznych Pol-Skone Modern sprawia, że cechują się one niezwykłą uniwersalnością, idealnie dopasowując się do każdego wnętrza. Drzwi są dostępne w ośmiu wzorach, różniących się ułożeniem płycin, zastosowaniem i ilością przeszkleń. Zastosowane w drzwiach przeszkleniach powstały ze szkła najwyższej jakości o grubości 4 milimetrów. Szyby dostępne są we wzorze biały mat. Zastosowane w tych znakomitych drzwiach wewnętrznych szprosy zostały wykonane z drewna. Drzwi cechują się gładką powierzchnią, która została pokryta najwyższej jakości farbami akrylowymi. Farby są w pełni ekologiczne i cechują się niezwykle bogatą kolorystyką, w której są do wyboru kolory z palet RAL i NCS. Jeżeli jesteś zainteresowany modelami Pol-Skone, zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Na ekspozycji zobaczysz wiele interesujących modeli drzwi. Dodatkowo nasi konsultanci omówią szczegółowo wszystkie aspekty drzwi wewnętrznych, pokażą przykładowe rozwiązania oraz odpowiedzą na nurtujące cię pytania. Na miejscu otrzymasz również katalogi oraz zobaczysz dostępną kolorystykę we wzornikach. Zapraszamy.
Cena: 1 722,00 zł
604 456 987
1722 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
rozmiar „100” +20%
trzeci zawias w skrzydle:
typ C, typ K, typ M dla szer. „60”-„80” - 19zł
kryty DUO dla szer. „60”-„80” - 98zł
zamiana zawiasu standardowego DUO na kolor biały (do 1 szt.) - 9zł
zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dot. skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym) -25zł
drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm +10%
podcięcie wentylacyjne - 37zł

Drzwi Pol-Skone Modern

Najwyższej jakości drzwi wewnętrzne Pol-Skone Modern cechuje klasyczna, acz ciekawa stylistyka i niezwykle staranne wykonanie i dobór odpowiednich materiałów. Drzwi dostępne są w opcji z przylgą i w opcji bez przylgi. Opcja bezprzylgowa wyróżnia się efektem doskonałego licowania się skrzydła drzwi z futryną, dzięki czemu drzwi cechują się niezwykłą gracją i wizualną lekkością w trakcie pracy. Drzwi zostały zbudowane z wytrzymałego i mocnego ramiaka drewnianego, który został obłożony dwiema gładkimi płytami HDF. Powierzchnia drzwi została pomalowana ekologicznymi farbami akrylowymi najwyższej jakości, w bogatej kolorystyce, dzięki dostępnym barwom z palet RAL i NCS. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi powierzchnią malowaną ekologicznymi farbami akrylowymi z palet RAL i NCS.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały mat o grubości 4 mm
- szprosy drewniane
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Bardzo ładne drzwi wewnętrzne, polecam.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry