zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE połyskowe ILIS 1 wys. 2043

Drzwi połyskowe ILIS 1
Najwyższej jakości skrzydła drzwi połyskowych DRE ILIS o wysokości 2043 milimetrów to połączenie odważnej, nowoczesnej stylistyki i wykończenia z najwyższej półki. Drzwi w standardzie posiadają krawędź bez przylgi, która nadaje dodatkowej lekkości wizualnej drzwiom, przez co jeszcze zyskują one na wartości estetycznej. Drzwi wykonane są w solidny sposób, co zawdzięczają konstrukcji z płyty MDF. W modelu ILIS 4 występuje wypełnienie z płyty MDF o grubości 20 milimetrów. Drzwi dostępne są w pięciu modelach, które różnią się od siebie występowaniem, ilością i wielkością przeszkleń. W drzwiach zamontowana jest szyba Mat DRE, Decormat Brąz, Decormat Grafit lub przeźroczysta o grubości 4 milimetrów w modelach ILIS 1-3, zaś w ILIS 5 dostępna jest szyba zespolona bezpieczna przeźroczysta o grubości 8 milimetrów. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji posiadamy wiele wzorów drzwi wewnętrznych. Nasi konsultanci doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z prezentowanym modelem drzwi DRE.
Cena: 1 175,00 zł
604 456 987
1175 In stock
UWAGA: Skrzydła zaopatrzone są w gniazda, przeznaczone do dalszego montażu zawiasów, które osadzone są w ościeżnicy. System przesuwny - istnieje możliwość zastosowania do kolekcji systemu przesuwnego SPAZIO CD w standardzie wysokości skrzydła 2043 mm.

Laminat Połyskowy o gr. 0,7-0,8 mm to nowoczesny laminat o wysokim stopniu połysku, dający efekt odbicia lustrzanego. Charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o podwyższonej odporności na zarysowania.

Laminat Xtreme Matt o gr. 0,8 mm to innowacyjny laminat o matowej, nieodbijającej światła strukturze. Powierzchnia Xtreme Matt jest wytrzymała, odporna na zarysowania i łatwa w pielęgnacji. Struktura została dodatkowo wzmocniona własciwością Anti-Finger-Print, która chroni powierzchnię laminatu przed odciskami palców i śladami tłuszczu.

Drzwi DRE ILIS

Dzięki swojej nowoczesnej i efektownej estetyce przyciągają wzrok i wnoszą nieszablonowość do każdego pomieszczenia. Powiew świeżości drzwi zawdzięczają również wentylacji, w którą są wyposażone – dostępne są opcje z tulejami wentylacyjnymi lub podcięciem wentylacyjnym. Tym jednak, co naprawdę zachwyca w tym modelu, jest ich powierzchnia i ciekawa kolorystyka. Dostępne laminaty, czyli laminat połyskowy i laminat Xtreme Matt dają niesamowity efekt wizualny, sprawiając, że drzwi zdecydowanie wyróżniają się swoim wyglądem. Pierwszy laminat dostępny jest kolorach bianco, magnolii, moro, notte, vino, cubanit, gabbiano i bigi, zaś laminat Xtreme Matt w kolorach białym, antracytowym i czarnym. Drzwi dostępne są również jako drzwi przesuwne.

W standardzie
-  krawędź bez przylgi
-  skrzydło oklejone laminatem połyskowym lub Xtreme Matt
-  ramiaki z płyty MDF
-  zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek magnetyczny oszczędnościowy
-  szyba MAT DRE gr. 4 mm w ILIS 1-3
-  wypełnienie z płyty MDF gr. 20 mm w ILIS 4
-  szyba zespolona bezpieczna MAT DRE gr. 8 mm w ILIS 5
-  gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80

Opcje bez dopłaty
-  szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta gr. 4 mm w ILIS 1-3
-  szyba zespolona bezpieczna przeźroczysta gr. 8 mm w ILIS 5
-  otwory pod tuleje wentylacyjne
-  skrzydło przesuwne o wysokości 2043 mm

UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) 111zł
Ocena: 5 / 5
Opinia: Bardzo ładny i dobry model drzwi wewnętrznych, godny polecenia.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry