zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE FORTIMO W01

Drzwi POL-SKONE FORTIMO W01
Prosta, acz efektowna stylistyka, mocna, trwała konstrukcja i ponadczasowa elegancja to cechy, które wyróżniają drzwi Pol-Skone Fortimo. Te znakomite drzwi wewnętrzne dostępne są w wersji z przylgą i bez przylgi. Szczególnie opcja drzwi bezprzylgowych jest ciekawą propozycją, gdyż dzięki efektowi doskonałego licowania się drzwi z futryną sprawiają one w trakcie pracy wrażenie niepowtarzalnej lekkości. Drzwi zostały skonstruowane w oparciu o wytrzymały, drewniany ramiak, który obłożony jest dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni Lamistone CPL lub Silkstone. Dzięki takiej budowie drzwi cechują się świetną trwałością, która pozwoli na bezproblemowe użytkowanie ich przez lata. Drzwi są dostępne w opcji z podcięciem wentylacyjnym. Zapraszamy do naszego salonu drzwi w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele drzwi Pol-Skone, które można obejrzeć, a nasi wykwalifikowani konsultanci omówią ich zalety i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z technologią wykonania oraz ich zaletami. Zapraszamy.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 922,00 zł
604 456 987
922.00 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ K, typ C, typ M dla szer. „70”-„80” - 18ZŁ
- kryty DUO dla szer. „70”-„80” - 98ZŁ
- podcięcie wentylacyjne - 37ZŁ

Drzwi Pol-Skone Fortimo

Cechuje nienaganna, elegancka stylistyka, która zachwyca swoją ponadczasowością. Drzwi dostępne są w czterech różnych wzorach. Dwa z nich posiadają panel o różnej szerokości, zaś kolejne dwa posiadają przeszklenia w analogicznym miejscu. Szyba wykorzystana w przeszkleniach została wykonana z najwyższej jakości szkła hartowanego o grubości 4 milimetrów. Szyba dostępna jest we wzorze biały mat. Drzwi posiadają pionowe usłojenie. Drzwi pokrywa powierzchnia Lamistone CPL lub Silkstone. Powierzchnie cechuje bogata i różnorodna kolorystyka. Dostępne są zarówno kolory odwzorowujące naturalny wygląd drewna różnych gatunków, jak i w jednolitych kolorach, które wyjątkowo dobrze prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki takiej różnorodności kolorystycznej drzwi pozwalają urozmaicić aranżację każdego wnętrza.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILKSTONE. Ramiaki pionowe skrzydła - układ usłojenia pionowy; panel - usłojenie pionowe.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło hartowane biały mat o grubości 4 mm
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („70”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
Ocena: 5 / 5
Opinia: ciemne stylowe drzwi
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl