O Sklepie

Korzenie firmy

Nasza firma istnieje na polskim rynku od początku lat 90. Od przeszło trzydziestu lat zajmujemy się montażem drzwi antywłamaniowych. Działalność firmy Hermes zaczęła się w warszawskim Natolinie.

Kiedy w tej dzielnicy powstawały spółdzielnie mieszkaniowe i pierwsze osiedla deweloperskie, liderzy rynku – marki Witex i Gerda – zlecali naszym pracownikom montaż drzwi sprzedawanych w ramach tych inwestycji.

Wkrótce potem uzyskaliśmy od firmy GERDA prestiżowy status autoryzowanego Partnera Handlowego.


Początki sprzedaży

Przez pierwszych kilka lat działaliśmy wyłącznie jako przedsiębiorstwo usługowo-monterskie. Wszystko zmieniło się w 1997 roku, kiedy działalność firmy Hermes objęła także handel. Już dwa lata później otworzyliśmy salon w Warszawie. Zaczęliśmy specjalizować się w sprzedaży oraz montażu drzwi zewnętrznych, poszerzyliśmy także ofertę sklepu o drzwi wewnętrzne, okna plastikowe oraz bramy garażowe.

Staramy się na bieżąco rozszerzać asortyment, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.


Poszerzamy horyzonty

Jesteśmy liderem sprzedaży drzwi Gerda

Początek XXI wieku był dla nas niezwykle dynamiczny. Wiele produktów zaczęliśmy oferować „od ręki”, bez konieczności oczekiwania na towar. Na miejscu magazynowaliśmy około 200 par drzwi antywłamaniowych Gerda.

Kilka lat później wypracowaliśmy kolejny sukces – tytuł lidera sprzedaży firmy Gerda w województwie mazowieckim, a w 2017 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę za zaangażowanie i osiągnięcia.W międzyczasie otworzyliśmy kolejny sklep i show-room na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów, gdzie zapewniliśmy naszym klientom możliwość lepszego zapoznania się z naszym towarem.

Salon sprzedaży Hermes   drzwi od ręki Warszawa

Nasza pierwotna siedziba stała się głównym magazynem, z którego pośrednicy handlowi mogą bezpośrednio odbierać drzwi do swoich sklepów.


magazyn drzwi - tu kupisz od ręki Główny magazyn naszej firmy szeroki wybór drzwi na stanie magazynowymDbamy o klientów

Zadowolenie kupujących to dla nas nie wyłącznie pusty frazes. Przywiązujemy wagę do każdego etapu procesu sprzedażowego, od bieżącej obsługi klientów, przez prezentację oferty aż po dostawę oraz obsługę posprzedażową.

O profesjonalnym podejściu świadczą liczne, pozytywne opinie klientów, a także listy referencyjne.


Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności społecznej

Podziękowania - fundacja Atalaya

Tworzymy odpowiedzialny biznes. Razem z firmą Gerda wspieramy fundację Atalaya i młodzież z domów dziecka, która przenosi się do tak zwanych mieszkań treningowych mających pomóc im odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Staramy się także w jak największym stopniu dopasować świadczone usługi do zagrożenia związanego z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i zadbać o bezpieczeństwo klientów.
Realizując zasadę „Jeżeli to możliwe, zostań w domu” dokładamy starań, aby bezpośrednio na stronie internetowej jak najdokładniej przedstawić asortyment firmy potencjalnym odbiorcom.
Razem z firmą Gerda kreujemy nowoczesną i pewną przyszłość. Chcemy, byś stał się jej częścią.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry