Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe do domów jednorodzinnych pełnią kilka ważnych ról. Pierwszą z nich jest wygląd. Drzwi te stanowią wizytówkę domu, więc powinny odpowiadać charakterowi i kolorystyce budynku. Bogate wzornictwo i kolorystyka drzwi wejściowych w naszym sklepie, umożliwia ich dopasowanie bez większego problemu. Lecz prócz wyglądu istnieje kilka innych, może nawet ważniejszych czynników. Wymienimy tu trzy najważniejsze. Pierwszym jest odporność na włamanie, kolejnym aspekt hałasu i jego izolacja oraz trzeci, wpływający na zachowanie ciepła w domu, czyli izolacyjność termiczna.

Drzwi bezpieczne

Wśród proponowanych modeli w naszym sklepie, znajdziesz drzwi wejściowe, zabezpieczone na poziomie RC2, RC3 oraz RC4. Oznacza to, że posiadamy zarówno drzwi standardowo zabezpieczone, ale też o najwyższej klasie antywłamaniowej.

Drzwi ciche

Drzwi ciche, to jeden z najbardziej pożądanych czynników. Oznaczenia przedstawione są w decybelach. Ich ilość oznacza miarę, o jaką zostanie obniżony poziom dźwięku, który przez nie przechodzi. To ważny czynnik dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Drzwi ciepłe

Ostatnim z trzech wymienionych jest izolacyjność termiczna. Tu w przeciwieństwie do akustyki, im mniejszy współczynnik tym drzwi są cieplejsze. Litera U to miara, jaką oznacza się ten parametr. Oznaczenie to należy czytać jako utratę ciepła w Watach W na 1m2 powierzchni drzwi. Ciepłe drzwi to takie, które mają liczbę mniejszą, niż U 1,3. Jest to bardzo istotne w domach, gdyż izolacja drzwi przekłada się bezpośrednio na koszty ponoszone w zimie na ogrzewanie domu. Warto zainwestować nieco większą kwotę w ciepłe drzwi, by później czerpać z nich wymierne korzyści finansowe na ogrzewaniu. Mimo, iż wybór drzwi wydaje się na pierwszy rzut oka sprawą prostą, to im bardziej wgłębiamy się w ich tematykę, to więcej się dowiadujemy. Dylematy związane z doborem drzwi rozwieją nasi wyspecjalizowani pracownicy. Jeżeli masz problem z podjęciem decyzji, zadzwoń, przyjdź do salonu lub umów się na niezobowiązujący pomiar, dowiesz się szczegółów. Wieloletnie doświadczenie naszych ludzi, pomoże Tobie podjąć najlepszą w kwestii drzwi decyzję. Z nami masz gwarancję, że kupisz drzwi na wiele lat.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry