Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe do domów jednorodzinnych pełnią kilka ważnych ról. Pierwszą z nich jest wygląd. Drzwi te stanowią wizytówkę domu, więc powinny odpowiadać charakterowi i kolorystyce budynku. Bogate wzornictwo i kolorystyka drzwi wejściowych w naszym sklepie, umożliwia ich dopasowanie bez większego problemu. Lecz prócz wyglądu istnieje kilka innych, może nawet ważniejszych czynników. Wymienimy tu trzy najważniejsze. Pierwszym jest odporność na włamanie, kolejnym aspekt hałasu i jego izolacja oraz trzeci, wpływający na zachowanie ciepła w domu, czyli izolacyjność termiczna.

Drzwi bezpieczne

Wśród proponowanych modeli w naszym sklepie, znajdziesz drzwi wejściowe, zabezpieczone na poziomie RC2, RC3 oraz RC4. Oznacza to, że posiadamy zarówno drzwi standardowo zabezpieczone, ale też o najwyższej klasie antywłamaniowej.

Drzwi ciche

Drzwi ciche, to jeden z najbardziej pożądanych czynników. Oznaczenia przedstawione są w decybelach. Ich ilość oznacza miarę, o jaką zostanie obniżony poziom dźwięku, który przez nie przechodzi. To ważny czynnik dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Drzwi ciepłe

Ostatnim z trzech wymienionych jest izolacyjność termiczna. Tu w przeciwieństwie do akustyki, im mniejszy współczynnik tym drzwi są cieplejsze. Litera U to miara, jaką oznacza się ten parametr. Oznaczenie to należy czytać jako utratę ciepła w Watach W na 1m2 powierzchni drzwi. Ciepłe drzwi to takie, które mają liczbę mniejszą, niż U 1,3. Jest to bardzo istotne w domach, gdyż izolacja drzwi przekłada się bezpośrednio na koszty ponoszone w zimie na ogrzewanie domu. Warto zainwestować nieco większą kwotę w ciepłe drzwi, by później czerpać z nich wymierne korzyści finansowe na ogrzewaniu. Mimo, iż wybór drzwi wydaje się na pierwszy rzut oka sprawą prostą, to im bardziej wgłębiamy się w ich tematykę, to więcej się dowiadujemy. Dylematy związane z doborem drzwi rozwieją nasi wyspecjalizowani pracownicy. Jeżeli masz problem z podjęciem decyzji, zadzwoń, przyjdź do salonu lub umów się na niezobowiązujący pomiar, dowiesz się szczegółów. Wieloletnie doświadczenie naszych ludzi, pomoże Tobie podjąć najlepszą w kwestii drzwi decyzję. Z nami masz gwarancję, że kupisz drzwi na wiele lat.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl