Drzwi Porta ramiakowe

Najbardziej wyróżniającą cechą drzwi Porta ramiakowych jest ich wielowarstwowa konstrukcja. Jest to propozycja dla klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania. Perfekcyjne wykończenie drzwi ramiakowych to propozycja dla klientów, którzy cenią sobie estetykę wykonania połączoną z solidną, odporną konstrukcją drzwi. Skrzydła w zależności od wzoru składają się z ramiaków poziomych i płycin oraz szyb matowych wykonanych ze szkła hartowanego. Szyby matowe o grubości 4 mm lub 6 mm.
Drzwi Porta INSPIRE C0

Drzwi Porta INSPIRE C0

810,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta INSPIRE A0

Drzwi Porta INSPIRE A0

810,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta HARMONY A0

Drzwi Porta HARMONY A0

662,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta BALANCE A0

Drzwi Porta BALANCE A0

724,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta KONCEPT K0

Drzwi Porta KONCEPT K0

699,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta KONCEPT H0

Drzwi Porta KONCEPT H0

699,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta KONCEPT C0

Drzwi Porta KONCEPT C0

699,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta KONCEPT A0

Drzwi Porta KONCEPT A0

724,00 zł
konfiguruj
Drzwi Porta ramiakowe, występują w najmodniejszej, bogatej kolorystyce. Od najmodniejszego w ostatnim czasie koloru białego po różne okleiny drewnopodobne jasne i ciemne. Większość modeli to ponad dwadzieścia kolorów do wyboru. Z ciekawych opcji, można wybrać drzwi o szerokości 100 cm. W zależności od potrzeb możesz wybrać drzwi przylgowe lub bezprzylgowe. Warto również dodać, że okleiny stosowane w drzwiach ramiakowych, cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Drzwi posiadają Aprobatę Techniczną AT-15-6515/2016, ITB Warszawa. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

Drzwi Porta Warszawa

Nasza firma działa na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem drzwi Porta, prócz zapoznania się z modelami online, możesz zobaczyć wybrane modele w naszym salonie w Warszawie. Na miejscu, nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych technicznych informacji.

W salonie, posiadamy również wzorniki wszystkich dostępnych kolorów drzwi. Jeżeli będziesz chciał się zastanowić, otrzymasz katalog w wersji papierowej. Lecz z doświadczenia wiemy, że nic nie zastąpi szczegółowych informacji i prezentacji przeprowadzonej przez nasz wykwalifikowany zespół.

Nie martw się również, jeżeli trzeba będzie pomóc w przypadku potrzeby dodatkowych regulacji. Dojedziemy na miejsce i wykonamy niezbędnych regulacji skrzydeł, byś mógł się cieszyć komfortem ich użytkowania.

Montaż drzwi wewnętrznych Warszawa

W przypadku zainteresowania montażem zakupionych drzwi, wykonamy go szybko i profesjonalnie. Aby dokonać montażu, wcześniej w dogodnym terminie odwiedzi cię nasz pracownik, który dokona niezbędnych pomiarów. Podczas wizyty będziesz mieć również okazję, by zadać dodatkowe pytania. Będąc na miejscu, nasz pracownik będzie mógł podpowiedzieć inne rozwiązania, które sprawdzą się dobrze w danym miejscu.

Nasze ekipy montażowe, to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości wykonania zleconych prac. Działamy sprawnie. Szybki czas realizacji to nasz atut. Dodatkowo dbamy, by montaż odbył się czysto w granicach możliwości. W praktyce, przywieziemy zamówione produkty, zamontujemy je, a jak zajdzie potrzeba to zabierzemy stare.

Jeżeli masz jeszcze wątpliwości i pytania do produktów prezentowanych na naszych stronach internetowych, zapraszamy do kontaktu. Możesz do nas zadzwonić, napisać lub odwiedzić w salonie, do czego serdecznie namawiamy. Niezbędne informacje znajdziesz w zakładce kontakt.

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem drzwi zakupionych w naszej firmie, napisz komentarz. Pomórz innym klientom w podjęciu decyzji. Oceń zarówno jakość produktu, ale również sposób w jaki zostałeś w nasze firmie obsłużony oraz oceń ekipę montażową, która była w Twoim domu. Bardzo nam na tym zależy.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl