zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE szklane Gracca 17

Drzwi DRE szklane Gracca 17
Szklane drzwi DRE Gracca to wspaniały sposób, żeby w nietuzinkowy sposób wzbogacić aranżację wnętrza. Dzięki tym wysokiej jakości skrzydłom drzwi każde pomieszczenie, w którym zostaną zastosowane zyska niesamowitego, nowoczesnego klimatu. Te drzwi to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy szukają odważnych rozwiązań w aranżacji i nie idą na kompromisy, chcąc nadać swojemu mieszkaniu indywidualny i niepowtarzalny charakter. Dzięki zastosowanemu, bardzo wytrzymałemu szkłu hartowanemu o grubości 8 milimetrów, z którego wykonane jest skrzydło, drzwi te stanowią świetny i trwały wybór na lata. Powierzchnia drzwi została ozdobiona niezwykle trwałym, ceramicznym nadrukiem cyfrowym. Modele Gracca 23, 24, 25 i 26 są dostępne w nadruku imitującym dekory Orzech Cell i Orzech Amerykański 3D. Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie. Nasza bogata ekspozycja, pozwoli zapoznać się z wieloma ciekawymi rozwiązaniami, proponowanymi przez markę DRE. Dodatkowo, jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania na temat drzwi w naszej ofercie, na miejscu odpowiedzą na nie nasi wyspecjalizowani konsultanci. Zapraszamy do salonu i online.
Cena: 1 722,00 zł
604 456 987
1722 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Szklane drzwi DRE Gracca

Piękne wzory wykonane w metodzie ceramicznego nadruku cyfrowego zastosowane przy produkcji drzwi szklanych DRE Gracca sprawiają, że od skrzydła drzwi nie można oderwać oczu. Jakość wykonania wzorów, ich trwałość i niezwykła pomysłowość nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem z najwyższej półki. Drzwi dostępne są w ponad 20 wzorach co sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza. Motywy roślinne, wzory geometryczne i zwiewne fale – razem z nimi każde pomieszczenie zyska niezwykłego, indywidualnego, nowoczesnego charakteru. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym, co sprawia, że doskonale nadadzą się jako drzwi do łazienki. Z drzwiami DRE Gracca wydobędziesz pełnię charakteru ze swojego wnętrza!

Skrzydła w postaci tafli szklanej ze szkła hartowanego o gr. 8 mm z ceramicznym, trwałym nadrukiem cyfrowym przedstawianego wzoru. 
Modele Gracca 23, 24, 25, 26 są dostępne w cyfrowym nadruku imitującym dekory: orzech cell i orzech amerykański 3D.

OPCJE ZA DOPŁATĄ
- podcięcie wentylacyjne w drzwiach rozwiernych 62zł (w „80” i „90” spełnia wymogi wentylacyjności)

Skrzydła w postaci tafli szklanej ze szkła hartowanego o gr. 8 mm z ceramicznym, trwałym nadrukiem cyfrowym przedstawianego wzoru.
Ocena: 5 / 5
Opinia: Doskonałe drzwi wewnętrzne, mam i polecam, są super.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry