zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE szklane Grossa 10

Drzwi DRE szklane Grossa 10

Drzwi zostały wycofane z produkcji.

Niezwykłe, barwne wzory. Najwyższa jakość wydruków i folii. Wszystko to otoczone dwoma szybami hartowanymi o grubości 4 milimetrów, zalaminowanymi w jedną, szklaną taflę. Takie właśnie są drzwi szklane DRE Gossa Dzięki takiej konstrukcji wydrukowany wzór zachowa swój świetny i oryginalny wygląd na lata. Dzięki nietuzinkowym wzorom możesz w pełni wyrazić siebie i nadać swojemu wnętrzu jeszcze więcej charakteru. Modele Gossa 26, 27, 28 i 29 została zastosowana jednokolorowa folia, do wyboru w kolorze białym, czarnym, czerwonym i ecru. Pozostałe wzory prezentują różnoraką stylistykę: od wzorów geometrycznych aż po wydrukowane, niezwykle klimatyczne i piękne zdjęcia. Sprawia to, że razem z drzwiami DRE Gossa zyskasz niezwykłe możliwości aranżacyjne. Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie. Nasza bogata ekspozycja, pozwoli zapoznać się z wieloma ciekawymi rozwiązaniami, proponowanymi przez markę DRE. Dodatkowo, jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania na temat drzwi w naszej ofercie, na miejscu odpowiedzą na nie nasi wyspecjalizowani konsultanci. Zapraszamy do salonu i online.
Cena: 1 722,00 zł
604 456 987
1722 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE szklane Grossa

Wśród wielu ciekawych skrzydeł drzwi, szklane skrzydła drzwi wewnętrznych DRE Grossa zdecydowanie zasługują na uwagę. Te znakomite drzwi sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera nietuzinkowego, nowoczesnego charakteru, który sprawi, że każde wnętrze będzie się cechowało niezwykłym stylem. Drzwi cechują się świetną wytrzymałością, która zapewni długie lata spokojnego użytkowania skrzydła. Drzwi zostały skonstruowane w innowacyjny sposób, zapewniający trwałość i świetny wygląd. Laminowana, szklana tafla składająca się z dwóch szyb hartowanych, o grubości 4 milimetrów każda, sklejonych ze sobą folią z wydrukiem najwyższej jakości, charakteryzującym się świetnym wyglądem. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym w drzwiach rozwiernych, dzięki czemu świetnie sprawdzą się na przykład w łazience.

Skrzydła w postaci tafli szklanej laminowanej, składającej się z dwóch szyb hartowanych o gr. 4 mm sklejonych folią z wydrukiem doskonałej jakości.
Modele GOSSA 26-29 - skrzydła w postaci tafli szklanej laminowanej, składającej się z dwóch malowanych szyb hartowanych o gr. 4 mm sklejonych folią.

OPCJE ZA DOPŁATĄ
- podcięcie wentylacyjne w drzwiach rozwiernych 92zł (w „80” i „90” spełnia wymogi wentylacyjności)
Ocena: 5 / 5
Opinia: Super drzwi, polecam.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry