zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE SEMPRE LUX W02S1

Drzwi POL-SKONE SEMPRE LUX W02S1
Znakomite drzwi wewnętrzne Pol-Skone Sempre Lux to doskonały wybór do każdego wnętrza. Ich ciekawa i różnorodna stylistyka sprawia, że stanowią one uniwersalnym wybór aranżacyjny. Drzwi dostępne są w opcji z przylgą i bez przylgi. Opcja bez przylgi wyróżnia się efektem doskonałego licowania się skrzydła drzwi z futryną, dzięki czemu tworzy ono jednolitą płaszczyznę z ościeżnicą. Dzięki temu, w trakcie użytkowania zyskują one wrażenie niepowtarzalnej, optycznej lekkości. Drzwi posiadają wytrzymałą i trwałą konstrukcję. Zostały zbudowane z mocnego ramiaka drewnianego, który został obłożony dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi najwyższej jakości okleinami naturalnymi o realistycznym wyglądzie. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym. Zapraszamy również do naszego sklepu w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele marki Pol-Skone, które nasi pracownicy dokładnie zaprezentują lub na ich podstawie omówią interesujący model. Jesteśmy również do dyspozycji poprzez telefon i email. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej wizyty naszego konsultanta, który dokona niezbędnych pomiarów w mieszkaniu i zaproponuje najdogodniejsze rozwiązania.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Rodzaj skrzydła:
Wentylacja:
Kolorystyka:
Cena: 1 135,00 zł
604 456 987
1135.00 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ K, typ C, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- kryty DUO dla szer. „60”-„80” 98zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm +10%
- podcięcie wentylacyjne 62zł

Drzwi Pol-Skone Sempre Lux

Dostępne są w dziewiętnastu różnych wzorach, zapewniających niepowtarzalne możliwości aranżacji wnętrza z ich pomocą i jednocześnie nadający tym drzwiom niezwykle uniwersalny charakter. Drzwi dostępne są wraz z przeszkleniami wykonanymi z najwyższej jakości szkła o grubości 4 milimetrów, ponadto w drzwiach we wzorach W01 i W05 dostępna jest również szyba hartowana. Szyby dostępne są w kolorach białym, brązowym i grafitowym. Wzór drzwi Pol-Skone Sempre Luz Z/AZ posiadam możliwość zastosowania tablicy magnetycznej, dzięki czemu idealnie nada się do pokoju dziecięcego. Wzory WL Z i WL A/Z dostępne w opcji z jednostronnym lustrem. Drzwi zostały wykończone okleiną naturalną dostępną w bogatej kolorystyce.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi naturalnymi okleinami. Układ usłojenia ramiaka jest pionowy, płycin i paneli poziomy. Skrzydła posiadają również możliwość zastosowania jednostronnej tablicy magnetycznej (Z/AZ) oraz jednostronnego lustra (WL Z, WL A/Z).

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały/brąz/grafit 4 mm wzór W01, W05 – szyba hartowana 4 mm
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Doskonałe drzwi wewnętrzne, mam i polecam, są super.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl