zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE NOSTRE 0SD

Drzwi POL-SKONE NOSTRE 0SD
Elegancka stylistyka, dziesięć dostępnych wzorów i starannie dobrane kolory sprawiają, że drzwi Pol-Skone Nostre sprawdzą się w każdym wnętrzu, wnosząc do niego swój niezwykły szyk. Poszczególne wzory drzwi różnią się kształtem i wielkością paneli i przeszkleń. Zastosowane w przeszklonych wzorach szyby zostały wykonane z najwyższej jakości szkła o grubości 4 milimetrów, dostępnego w kolorze białym mat, który świetnie komponuje się z kolorystyką powierzchni skrzydła. Drzwi dostępne są w jednolitych, modnych barwach: białej, szarej i antracytowej, a ponadto dostępne są również w klasycznych i niezwykle eleganckich odcieniach naturalnego drewna, takich jak orzech premium czy wiąz szary. Powierzchnia skrzydła została ozdobiona za pomocą przestrzennej listwy profilowej. Zapraszamy do naszego salonu drzwi w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele drzwi Pol-Skone, które można obejrzeć, a nasi wykwalifikowani konsultanci omówią ich zalety i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z technologią wykonania oraz ich zaletami. Zapraszamy.
Cena: 934,00 zł
604 456 987
934 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” (wystrój szklenia jak w „90”) +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ K, typ C, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- wzmocnienie pod samozamykacz 31zł
- zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dot. skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym) 25zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) lub 100 mm bez dopłaty
- drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm +10%
- drzwi wyższe o 150 mm lub 200 mm +20%
- podcięcie wentylacyjne 37zł

Drzwi Pol-Skone Nostre

Znakomite drzwi wewnętrzne Pol-Skone Nostre to świetny wybór dla wszystkich poszukujących eleganckich drzwi do mieszkania. Dostępne są w wersji z przylgą i bez przylgi. Szczególnie dobrze wyglądają drzwi w wersji bezprzylgowej, gdzie dzięki efektowi doskonałego licowania się skrzydła drzwi z futryną tworzą one jednolitą powierzchnię, nadając drzwiom niebywałego wdzięku i lekkości w trakcie pracy. Drzwi zbudowane są z najwyższej jakości materiałów, w oparciu o konstrukcję z wytrzymałego ramiaka drewnianego z wypełnieniem z płyty wiórowej pełnej. Całość została obłożona dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi powierzchnią Lamistone CPL lub Silkstone. Dzięki takiej konstrukcji drzwi są niezwykle trwałe. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILKSTONE. Wypełnienie stanowi płyta wiórowa pełna. Powierzchnię skrzydła zdobi przestrzenna listwa profilowa.


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały mat o grubości 4 mm
- wersje 0SD, 01SD, 03SD szkło hartowane biały mat o grubości 4 mm
- zamek jednopunktowy wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
Ocena: 5 / 5
Opinia: Bardzo ładne drzwi wewnętrzne, polecam.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry