zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE SEMPRE ALU W02

Drzwi POL-SKONE SEMPRE ALU W02
Drzwi Pol-Skone Sampre Alu posiadają elegancką stylistykę, która uniwersalnie dopasuje się do każdego wnętrza, zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Drzwi dostępne są w czternastu wzorach, różniących się od siebie wykorzystaniem i ułożeniem płycin, paneli i przeszkleń. Układ usłojenia na ramiaku drzwi jest pionowy, natomiast na panelach i płycinach usłojenie przebiega w układzie poziomym. Drzwi posiadają powierzchnię Lamistone CPL lub Silkstone, które posiadają dobrą odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne. Drzwi dostępne są w bogatej kolorystyce, do której należą piękne, naturalnie wyglądające odcienie naturalnego drewna jak i najbardziej pożądane kolory jednolite, takie jak biały, szary i antracyt. Taki wybór sprawia, że drzwi te są zawsze trafionym wyborem aranżacyjnym. Zapraszamy do naszego salonu drzwi w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele drzwi Pol-Skone, które można obejrzeć, a nasi wykwalifikowani konsultanci omówią ich zalety i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z technologią wykonania oraz ich zaletami. Zapraszamy.
Cena: 1 275,00 zł
604 456 987
1275 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ B, typ D, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- kryty DUO dla szer. „60”-„70” 98zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm +10%
- podcięcie wentylacyjne 37zł

Drzwi Pol-Skone Sampre Alu

Eleganckie drzwi o klasycznej linii Pol-Skone Sempre Alu cechują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów i wytrzymałą konstrukcją. Drzwi dostępne są z dwoma rodzajami skrzydła: przylgowym i bezprzylgowym. System bezprzylgowy cechuje się efektem doskonałego licowania się skrzydła drzwi z futryną, dzięki czemu tworzą one jednolitą powierzchnię nadając drzwiom niezwykłej wizualnej lekkości i wdzięku podczas pracy. Drzwi zostały skonstruowane w oparciu o trwały i mocny ramiak drewniany, obłożony dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni Lamistone CPL lub Silkstone. Taka konstrukcja zapewnia im trwałość na lata, przy zachowaniu świetnego wyglądu i nienagannej stylistyki skrzydła. Drzwi dostępne są również w wersji z podcięciem wentylacyjnym.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILKSTONE. Układ usłojenia ramiaka jest pionowy, na płycinach i panelach usłojenie poziome. Krawędzie paneli wykończone dekoracyjnymi listwami aluminiowymi.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały/brąz/grafit o grubości 4 mm
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę, lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ B – do ościeżnicy system DIN, typ D – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Polecam, mam i jestem bardzo zadowolona.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry