zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE SEMPRE ONDA W05

Drzwi POL-SKONE SEMPRE ONDA W05
Drzwi Pol-Skone Sempre Onda zdecydowanie wyróżniają się spośród innych drzwi wewnętrznych dzięki swojej charakterystycznej, ryflowanej powierzchni. Drzwi dostępne są w sześciu wzorach, na które składają się drzwi pełne i pięć wzorów drzwi przeszklonych, które różnią się ilością i wielkością zastosowanych szyb. Przeszklenia zostały wykonane z najwyższej jakości szkła o grubości 4 milimetrów. Dostępne wzory szyb to biały mat, brąz mat lub grafit satyna. Panele drzwi charakteryzują się poziomym układem usłojenia. Drzwi posiadają powierzchnię Lamistone CPL lub Silkstone, które dostępne są w bogatej kolorystyce, obejmującej zarówno klasyczne, naturalne barwy inspirowane drewnem o pięknym wyglądzie, jak i nowoczesne, niezwykle modne i pożądane barwy jednolite: białą, szarą i antracytową. Zapraszamy do naszego salonu drzwi w Warszawie. Na bogatej ekspozycji, posiadamy modele drzwi Pol-Skone, które można obejrzeć, a nasi wykwalifikowani konsultanci omówią ich zalety i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z technologią wykonania oraz ich zaletami. Zapraszamy.
Cena: 922,00 zł
604 456 987
922 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ B, typ D, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- kryty DUO dla szer. „60”-„70” 98zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm +10%
- podcięcie wentylacyjne 37zł

Drzwi Pol-Skone Sempre Onda

Najwyższej jakości drzwi wewnętrzne o ciekawej stylistyce Pol-Skone Sempre Onda posiadają ryflowaną powierzchnię, dzięki której zdecydowanie wyróżniają się spośród innych. Drzwi dostępne są w dwóch opcjach: z systemem przylgowym i z systemem bezprzylgowym. Szczególnie ciekawą opcją są drzwi bez przylgi, które zachwycają wizualną lekkością i gracją. Efekt ten zawdzięczają temu, że ich skrzydło tworzy jednolitą powierzchnię z ościeżnicą dzięki doskonałemu licowaniu drzwi z futryną. Drzwi zbudowane są z mocnego, trwałego ramiaka drewnianego obłożonego dwiema płytami HDF o powierzchni Lamistone CPL lub Silkstone. Dzięki takiej konstrukcji drzwi cechują się bardzo dobrą sztywnością i wytrzymałością. Drzwi dostępne są w opcji z podcięciem wentylacyjnym.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni LAMISTONE CPL, SILKSTONE. Panele charakteryzują się poziomym usłojeniem oraz powierzchnią ryflowaną.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło biały/brąz mat lub grafit satyna o grubości 4 mm
- zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ B – do ościeżnicy system DIN, typ D – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Rewelacyjny wygląd, drzwi wewnętrzne godne polecenia.

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry