zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi POL-SKONE HAPPY Z

Drzwi POL-SKONE HAPPY Z
Drzwi Pol-Skone Happy cechują się nie tylko świetną, uniwersalną stylistyką. Dzięki możliwości zastosowanie z jednej strony płyciny tablicy szkolnej magnetycznej we wzorach A/Z i Z drzwi idealnie nadadzą się do pokoju dziecięcego. Drzwi dostępne są również we wzorze pełnym lub z przeszkleniami. Zastosowane w nich szyby zostały wykonane z najwyższej jakości szkła bezpiecznego, laminowanego o grubości 6.4 milimetra, o matowej powierzchni. Drzwi posiadają gładką powierzchnię, która jest pomalowana ekologicznymi farbami najwyższej jakości. Farby dostępne są w niezwykle bogatej kolorystyce, do wyboru z palet RAL i NCS. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i atrakcyjnej kolorystyce drzwi Pol-Skone Happy zostały wybrane przez wielu zadowolonych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany modelami Pol-Skone, zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Na ekspozycji zobaczysz wiele interesujących modeli drzwi. Dodatkowo nasi konsultanci omówią szczegółowo wszystkie aspekty drzwi wewnętrznych, pokażą przykładowe rozwiązania oraz odpowiedzą na nurtujące cię pytania. Na miejscu otrzymasz również katalogi oraz zobaczysz dostępną kolorystykę we wzornikach. Zapraszamy.
Cena: 1 224,00 zł
604 456 987
1224 In stock
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- rozmiar „100” +20%
Trzeci zawias w skrzydle:
- typ K, typ C, typ M dla szer. „60”-„80” 18zł
- kryty DUO dla szer. „60”-„80” 98zł
- zamiana zawiasu standardowego DUO na kolor biały (do 1 szt.) 9zł
- zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dot. skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym) 25zł
- drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) bez dopłaty
- drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) bez dopłaty
- drzwi wyższe o 50 mm +10%
- podcięcie wentylacyjne 37zł

Drzwi Pol-Skone Happy

Świetny wygląd i najwyższa jakość zastosowanych materiałów, które cechują drzwi Pol-Skone Happy to nie jedyny powód, by zwrócić uwagę na te znakomite drzwi wewnętrzne. Cechują się one wysoką uniwersalnością, która sprawia, że dopasują się do każdego wnętrza. Drzwi dostępne są w opcji z przylgą i w opcji bez przylgi. Szczególnie świetnie prezentuje się wersja drzwi bezprzylgowych, w których dzięki efektowi doskonałego licowania się drzwi z futryną drzwi zyskują niezrównaną grację. Drzwi zostały zbudowane z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF, i pomalowane zostały ekologicznymi farbami akrylowymi, dostępnymi w bogatej kolorystyce z palet RAL i NCS. Drzwi dostępne w opcji z podcięciem wentylacyjnym.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi powierzchnią malowaną ekologicznymi farbami akrylowymi z palet RAL i NCS. W modelach A/Z, Z jedna strona płyciny pełni funkcję magnetycznej tablicy szkolnej (tablica w kolorze czarnym), druga strona płyciny malowana w kolorze drzwi lub płycina obustronnie malowana w kolorze drzwi (bez tablicy magnetycznej).

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
- szkło bezpieczne, laminowane, matowe o grubości 6,4 mm
- zamek jednopunktowy wpuszczany, na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej
- zawiasy: typ K – do ościeżnicy system DIN, typ C – do ościeżnicy drewnianej, typ M – do ościeżnicy metalowej lub kryty DUO („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
- brak możliwości zastosowania samozamykacza
Ocena: 5 / 5
Opinia: Rewelacyjny wygląd, drzwi wewnętrzne godne polecenia.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Przepisz kod:
weryfikator

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry