Brak ocen
zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi DRE Grafi G4 Połyskowe

Drzwi DRE Grafi G4 Połyskowe
DRE Grafi to model z serii drzwi płytowych. Wykonane z płyty drewnopochodnej lub wykonane z ramiaka i wypełnienia. Skrzydło wykonane z drewna iglastego lub płyty MDF. Wkład może być typu plaster miodu, płyta wiórowa z otworami lub pełna płyta. Modele dostępne z różnymi dekoracjami i przeszkleniami. Wykorzystane do nich szkło jest bezpieczne i wytrzymałe. Oprócz tego w asortymencie mamy: z połyskiem, malowane, z dekorem 3D, przesuwne, z odwróconą przylgą.
Drzwi DRE Grafi doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Atrakcyjne wzornictwo i bogata kolorystyka zapewnia możliwość dopasowania ich, praktycznie dla każdej aranżacji wnętrz.

Co zyskasz kupując drzwi DRE Grafi?

Główną zaletą drzwi DRE Grafi jest ich trwałość i wytrzymałość. Dodawszy do tego bogata kolorystykę, otrzymamy atrakcyjne drzwi, które będą podstawowym elementem dekoracyjnym naszego mieszkania i posłużą nam przez wiele lat. Drzwi w kolorze matowym robią ogromne wrażenie na oglądającym. Wszystkie te atuty, są w doskonałej i konkurencyjnej cenie. Drzwi Grafi to doskonały wybór dla twojego domu. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami.
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Cena: 1 349,00 zł
604 456 987
1349 In stock
DANE TECHNICZNE:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami drzwi do łazienki, umywalni i wydzielonego ustępu powinny otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej 0,8 m szerokości i 2 m wysokości oraz w dolnej części otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza.

Powierzchnia wentylacyjna drzwi jest sumą powierzchni dostępnych elementów wentylacyjnych:
kratki wentylacyjnej (zapewnia osiągnięcie powierzchni wentylacyjnej 0,022 m2 we wszystkich szerokościach drzwi) lub podcięcia wentylacyjnego lub tulei wentylacyjnych oraz powierzchni prześwitu pomiędzy skrzydłem a podłogą.

Drzwi DRE Grafi G4 Połyskowe

Drzwi płytowe marki DRE wykonane z pojedynczej, gładkiej, drewnopochodnej płyty lub składające się z ramiaka i wypełnienia. Idealnie nadające się do mieszkań czy domów jednorodzinnych. Z obu tych rozwiązań, częściej stosuje się drugie. Skrzydło zbudowane jest z drewna iglastego lub płyty MDF, a wkład może być typu plaster miodu, płyta wiórowa z otworami lub pełna płyta. Wykorzystane do nich szkło jest bezpieczne i wytrzymałe. Oprócz tego w asortymencie DRE: z połyskiem, malowane, z dekorem 3D, przesuwne, z odwróconą przylgą. Poza tym dostępne są drzwi płytowe o nietypowych wymiarach. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz gotowy model dla siebie lub zleć wykonanie według indywidualnego projektu!

W STANDARDZIE SKRZYDŁA LAKIEROWANEGO POŁYSK

- płaszczyzna skrzydła oklejona materiałem podkładowym, nadruk wzoru i polakierowana (kolor podkładu płaszczyzny skrzydła - biały)
- lakier połyskowy
- rama z płyty MDF
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa
- szyba MAT DRE gr.4 mm (model M2, M4)

SKRZYDŁO BEZPRZYLGOWE ROZWIERNE

- krawędź bez przylgi w kolorze białym lub czarnym rys. 1
- gniazda pod 2 zawiasy wpuszczane Estetic 80 kolor zawiasów biały lub czarny (zawiasy stanowią wyposażenie ościeżnicy)
- zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy w kolorze białym lub czarnym

OŚCIEŻNICE

- do skrzydeł z kolekcji GRAFI polecamy ościeżnice lakierowane w technologii DRE-PRINT białe, czarne lub w folii DRE-CELL czarna mat

OPCJE BEZ DOPŁATY

- otwory pod tuleje wentylacyjne
- szyby DECORMAT BRĄZ, DECORMAT GRAFIT i szyba przeźroczysta

OPCJE ZA DOPŁATĄ

- skrzydła „100” 62 zł
- podcięcie wentylacyjne 30 zł
- wypełnienie płyta wiórowa otworowa w skrzydłach lakierowanych mat 137 zł
- UWAGA: trzeci zawias Estetic 80 do drzwi bezprzylgowych (dopłata doliczana jest do ceny ościeżnicy) 137 zł
- kratka wentylacyjna aluminiowa 125 zł
- tuleje wentylacyjne stalowe 1 szt. 51 zł

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry