Brak ocen
zobacz inne wzory tego modelu

Drzwi Gerda OPTIMA 50 WERONA

Drzwi Gerda OPTIMA 50 WERONA
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Kolorystyka:
Cena: 2 905,00 zł
604 456 987
2905 In stock
Drzwi Gerda OPTIMA 50

Budowa:

- ościeżnica PERFOTHERM UD=1,2 W/m2K
- ościeżnica FB lub ościeżnica FN
- Klasa antywłamaniowości - RC2 / za dopłatą RC3
- Grubość skrzydła - 50 MM
- Rozmiary drzwi - 80N, 80, 90N, 90E, 100E
- bolce antywyważeniowe
- regulowany zaczep zapadki
- zawiasy 2D
- zamek główny 3 ryglowy klasy 7
- zamek dodatkowy 3 - ryglowy klasy 6
 

Wyposażenie standardowe:

- SKRZYDŁO PEŁNE SPEŁNIAJĄCE WARUNKI PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE
- 3 przylgi skrzydła
- ościeznica PERFOTHERM 60
- zawiasy 2D z osłonkami w kolorze okuć
- próg aluminiowy
- komplet okuć z ochronna wkładką
- SZYLDY DZIELONE BERGEN I BLOK
- WKŁADKI W KLASIE 5, SYSTEM JEDNEGO KLUCZA, ZAMEK RYGLOWY
  •  
DOPŁATY:
- OŚCIEŻNICA PERFOTHERM 50
- drzwi dwukolorowe
- wkładki w klasie 6 w systemie jednego klucza
- ochrona górnego szyldu
- klamko - gałka
- kontaktron
- rozmiar 100e
- elektrozaczep z funkcją dzień / nocBudowa drzwi Gerda OPTIMA 50

Budowa drzwi Gerda OPTIMA 50

Drzwi zewnętrzne Gerda OPTIMA 50 - Twoja tarcza przed surowością natury i zagrożeniami zewnętrznymi!

Wiesz, co stanowi fundament bezpieczeństwa i wygody w Twoim domu? To odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne, które chronią Cię przed utratą ciepła, wiatrem, mrozem i ewentualnymi próbami włamania. To właśnie te potrzeby przyświecały nam tworząc serię drzwi Gerda OPTIMA 50. Przygotuj się na niezrównane doznania estetyczne i funkcjonalne, które dostarczą Ci te niezastąpione skrzydła.


Innowacyjne Izolacje - Ochrona Twojego Komfortu

Jeśli myślisz o drzwiach, myślisz o izolacji. Nasze drzwi z serii OPTIMA 50 to prawdziwi mistrzowie w tej dziedzinie. Współczynnik izolacyjności wynoszący zaledwie 1,2 W/m2K to gwarancja, że zimne powietrze pozostanie na zewnątrz, a ciepło będzie otulać Twój dom. Wszystko to dzięki zastosowaniu ościeżnicy stalowej PERFOTHERM® z perforacją termiczną oraz trzem rodzajom progów do wyboru: stalowemu z uszczelką PVC, drewnianemu z uszczelką i podprożem PVC, oraz aluminiowemu z uszczelką i podprożem.

Nasze drzwi Optima 50 to nie tylko funkcjonalność, to także solidna konstrukcja oparta na najnowszych technologiach. Stalowo-drewniane ościeżnice oraz ościeżnice Alutherm Optim są gwarancją długiej żywotności konstrukcji. Wybierając Gerda, wybierasz nie tylko solidność, ale także estetykę. Dlatego drzwi Optima dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwoli Ci dopasować je zarówno do nowoczesnego budynku, jak i do klasycznej architektury. Nasza seria Optima oferuje różne linie wzornicze, takie jak Tempo, Classic oraz Duo 60, każda z nich zawiera aż kilkanaście wersji kolorystycznych. Nie brakuje jednolitych wariantów, jak czerni, ale mamy też bogatą paletę imitacji drewna, takie jak orzech brazylijski czy mahoń. A z szeroką gamą rozmiarów to już pełna dowolność wyboru: 80N, 80, 90N, 90E, 100E.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Twoje bezpieczeństwo to nasza priorytetowa troska. Nasze drzwi Optima 50 są wyposażone w specjalne bolce, które stanowią nie tylko zabezpieczenie przed włamaniem, ale także gwarancję Twojego spokoju. Te drzwi otrzymały klasę RC2 odporności na włamanie, a w odpowiedniej konfiguracji nawet RC3. Co oznacza to dla Ciebie? To znaczy, że drzwi o klasie RC2 pozostają niewzruszone w obliczu próby włamania przy użyciu nieskomplikowanych narzędzi, na przykład młotka. A modele o klasie RC3 zapewniają ochronę nawet przed bardziej zaawansowanymi narzędziami, takimi jak stalowy łom.

Niezrównane Możliwości Personalizacji

Chcemy, żeby nasze drzwi były nie tylko funkcjonalne, ale także pasowały do Twojego stylu życia i architektury Twojego domu. Dlatego stworzyliśmy szeroką gamę wzorów i kolorów, abyś mógł wybrać dokładnie to, co Ci odpowiada. W linii Tempo nawiązujemy do najlepszych wzorów Gerda, oferując aż 13 wariantów kolorystycznych, od eleganckiej bieli po ciepłą imitację drewna, taką jak jasny orzech czy złoty dąb. Jeśli wolisz bardziej klasyczne rozwiązania, linia Classic ma w ofercie modele w odcieniach antracytowego czy orzecha alpejskiego.


Podsumowanie

Drzwi zewnętrzne Gerda OPTIMA 50 to wybór pewności, bezpieczeństwa i stylu. To nie tylko produkty, to Twoje drzwi do świata, które dają Ci pewność, że jesteś chroniony przed surowością natury i zagrożeniami zewnętrznymi. Dzięki doskonałej izolacji, solidnej konstrukcji i możliwościom personalizacji, te drzwi stanowią inwestycję na lata.

Zaopatrz swój dom w drzwi, które nie tylko go chronią, ale także podkreślają jego wyjątkowy charakter. Wybierz Gerda OPTIMA 50 i ciesz się komfortem, bezpieczeństwem i estetyką na najwyższym poziomie. To więcej niż drzwi - to Twój klucz do spokoju i stylowego wnętrza. 
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania..

Masz pytania, a może potrzebujesz fachowej porady? 22 673 54 32 nasz handlowiec udzieli wyczerpującej odpowiedzi

Katalogi

Katalog drzwi Gerda do mieszkań Katalog drzwi Gerda do Domów Katalog bram garażowych Gerda Katalog drzwi Porta 2021 Katalog drzwi DRE 2021 Katalog drzwi Pol-Skone 2021 katalog drzwi Intenso

Nasza firma

Sklep i salon wystawowy

ul. Sarmacka 20A, 02-972 Warszawa
NIP: 521-286-91-36 REGON: 381299222

tel: 22 673 54 32
e-mail: zamowienia@e-gerda.pl

Do góry